SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja, odliczanie od 100kg w dół, 6miesiecy str.39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Morales_37
Jak tym razem odpuścisz to wp******


No way

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nie ma to jak dobra motywacja
Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
No, w końcu widać, żeś nasza
Jedziesz ostro!
Trzymam kciukasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
IronWoman
No, w końcu widać, żeś nasza


Jakiego kopa to dało! :)

Dzisiejsza miska, mam wrażenie, że nie taka piękna, bo zaryzykowałam i wzięłam do pracy tylko ryż licząc na gotowane udko, które jest prawie codziennie i oczywiście dzisiaj nie było Nie miałam za bardzo wyboru, więc z tych wszystkich dzisiejszych makaronów i naleśników wybrałam schabowego W dodatku ryż wyszedł jakiś niedobry i go praktycznie nie zjadłam, mam niedobite węgle.

No i dzisiaj ostatni dzień z otrębami i serkiem homo, zjadłam ostatnią porcję z poniedziałku, nie krzyczcie ;)







Tutaj pytanie: lepiej sobie dobić węgle kosztem kalorii (przekroczę o 100) czy lepiej zostawić węgle, ale nie dokładać kcal?


Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-26 18:54:17

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
IMHO zoataj tyle kalorii ile mialo byc. dzisiaj juz trudno. Co to za dziwny camambert? Ja bym ci polskich serow nie polecala w duzych ilosciach, bo wiekszosc to sredniej jakosci produkty... Juz lepiej kupic mieso czy straczkowe za te pieniadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Bunia77
IMHO zoataj tyle kalorii ile mialo byc. dzisiaj juz trudno. Co to za dziwny camambert? Ja bym ci polskich serow nie polecala w duzych ilosciach, bo wiekszosc to sredniej jakosci produkty... Juz lepiej kupic mieso czy straczkowe za te pieniadze.


Zerżnęłam z dzienniczka Shrimp.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Musia, na innym forum, gdzie z dziewczynami gotujemy byl watek o dobrych polskich serach bez dziwnych dodatkow i to sa naprawde wyjatki, a wiekszosc jest do doopy
Wiadomo, ze od czasu do czasu jak zjesz plasterek to nie umrzesz, ale po co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Bunia77
Musia, na innym forum, gdzie z dziewczynami gotujemy byl watek o dobrych polskich serach bez dziwnych dodatkow i to sa naprawde wyjatki, a wiekszosc jest do doopy
Wiadomo, ze od czasu do czasu jak zjesz plasterek to nie umrzesz, ale po co...


Ok, dzięki za rady :) Skończę to opakowanie i wyłączę go ogólnie z jadłospisu, ale chyba od czasu do czasu kupię, bo zwyczajnie lubię ;)

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-26 19:57:47

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Iiii jutrzejszy plan :)



Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Plan na dzień jutrzeszy :)







Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-28 12:37:28

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla mojej kobiety

Następny temat

jak się ujędrnić

WHEY premium