SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ula - zdrowo i aktywnie żyć

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jejku jaka fotorelacja - jakby mnie ktoś tam zaniósł to też bym pozwiedzał. Ja niestety jestem typowym lowlanderem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
podziwiam za te kilometry. zdjęcia piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Night - to się tylko tak wydaje, powoli się idzie i nagle jest się wysoko wysoko
Bziu, Cod - dzięki :) Tak najlepiej odpoczywam
___________________________________

15.08.2016

Podróz powrotna
___________________________________

16.08.2016


Fizjo: zestaw standardowy.

Spacer: 4km

Bieganie
NightRunners. Ścieżka nad Wisłą w jedną stronę, asfaltem w drugą. Nogi ciężkie. +2x3.5km rower miejski





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Smacznie to wyglada

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Jestem pod wrażeniem, nigdy w górach jeszcze nie byłam, widoki przepiękne, tyle km zrobionych EKSTRA

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Ratmonka - dzieki :)
Nadine - ja góry kocham, od dziecka chodzę i nie wyobrażam sobie póki co innego urlopu :)

______________________________________

Wczoraj oczywiscie zapomniałam napisac, waga po urlopie taka jak przed wyjazdem: 78,5kg. Ciekawe co by bylo, gdybym sobie czasem odmówiła loda czy innego smakołyka ;) Szama byla w ok.80% czysta, ale w sumie jadlam więcej niz na codzień, bo świeże powietrze i wysilek tak na mnie działaja, jak nie zjadlam to zaraz mialam zawroty glowy i mnie odcinalo.
Ale ogolnie zadowolona jestem, mimo ze te 2-3kg ciezsza niz w zeszlym roku to siły miałam duzo, duzo wiecej i widzę, ze powoli, powoli to co robie przynosi pożądane efekty :)
Zatem dzialam dalej, aktywność być musi, poki jako tako cieplo to chcialabym jeszcze porowerowac, musze powrocic do regularnego rolowania, bieganie w rozsadnym dla mnie wymiarze itd. Siłownia tez wołać zaczyna, postaram sie cos rozruszac. Brat namawia na crossfit, ale poki co nie moge sie lapac wszystkiego, bo w moim przypadku co za duzo to niezdrowo. Wszystko sie bedzie klarowac po drodze.
Micha sie czysci, zwaze się we wrzesniu i zobaczę czy cos zmieniac, liczyc itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
17.08.2016


Roboczorower: 9km+9km
_____________________________________

18.08.2016


Roboczorower: 9km+9km
_____________________________________

19.08.2016


OFF i jeszcze gryllowałam, więc micha przesadzona.
Od dziś zapisuję co jem, bo szkoda by było się za bardzo rozluźnić.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
20.08.2016

Ból głowy cały dzień. Oczywiście jak miałam skierowanie do neurologa to się nie zapisałam...

Roboczorower: 9km+9km


MISKA:
-omlet jaglany, borówki, maliny
-3xkurczak pierś, boczek wędzony, ryż brązowy, rukola, ogórek, rzodkiewki

____________________________________________

21.08.2016


Roboczorower: 9km+9km


MISKA:
-placki amarantusowo-gryczane, banan, borówki, 3brazylijskie, tahini+whey
-3xjajka, fasola, boczek wędzony, makaron kukurydziany, masło klarowane, cebula, sałata lodowa, ogorek



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak zawsze micha zacna

brakuje jak dla mnie jedynie źródeł tłuszczy roslinnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalne suplementy

Następny temat

Pomoc przy reduktorach

WHEY premium