SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ula - zdrowo i aktywnie żyć

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Ważyłam się, sytuacja wyglada następująco:
12.06 - 80.2 (to było po podrózy i urlopie)
1.07 - 78.1
11.07 - 77.6
Kolejne ważenie planuję pod koniec lipca, przed urlopem.
Ogólnie jest ok. Miewam gorsze momenty, ale staram się nie dawać. Mam sporo stresu w pracy i to mnie doprowadza do obsesyjnego myślenia o jedzeniu i do kiepskiego samopoczucia. Po urlopie planuję szukanie innej pracy, ale ja tak od wielu lat wszystko planuję, więc nie wiem jak wyjdzie. Boje się zmian.


11.07.2016


Fizjo: zestaw standardowy na nogi i kilka nowych ćwiczeń, tym razem na placy (a dziś mnie całe nawalają )

MISKA:
-pankejki kasztanowe, jagody, maliny, whey
-jabłko
-wafle kukurydziane
-ryż z jabłkami, jogurt grecki
-chleb bg, masło, 2 jajka, kabanosy drob, majonez, ogórek
___________________________________________

12.07.2016

Bieganie: 6.72km - 41:50 (6:14min/km)
średnie tętno: 166
NightRunners. Ścieżka nad Wisła.
Chciałam jeszcze rundkę dookoła stadionu dołożyć, ale tak lało, że się zawinęliśmy.

+rower miejski 4km+5km


MISKA:
-omlet jaglany, maliny, jagody, borówki amerykańskie, 3 brazylijskie
-mix: wiśnie, whey, chia
-biała kiełbasa (mięso, przyprawy, woda), ziemniaki, papryka konserwowa
-daktyle, migdały
-wafle ryż, ser owczy, pomidor, miód, masło, masło orzechowe


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Tez jestem z tych, ktorzy stres zajadają.Taki swego rodzaju znieczulacz, działanie podobne do alkoholu ale sama świadomość tego to juz pierwszy krok na drodze do sukcesu. Będzie dobrze

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Tak dokładnie, mechanizm jest bardzo podobny. Ja najczęściej czuję się "pusta", wtedy jedzenie przychodzi z pozorną pomocą. Wierzę,że małymi krokami da się nad tym zapanować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, patrzac na jedzenie, ktore robisz pomyslalabym, ze jestes bardzo zdecydowana perfekcjonistka :)
w zyciu bym nie pomyslala, ze sie czegos boisz :)
szkoda by bylo, zebys juz calkiem zdolowana szukala innej pracy - wtedy to ju zbedzie panika i rozpacz i szukanie na sile
a teraz poki wypoczeta i z checia poprawienia sobie, to chyba prosciej zaczac sie rozgladac i znalezc cos naprawde fajnego, a na pewno lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Do perfekcjonistki to mi bardzo daleko

A co do pracy to cały problem polega na tym, że ją dośc lubię, ale na przestrzeni ostatnich lat wiele zmienia się na gorsze, cięcia w pracownikach powodują, że większość dni spędzam bez żadnego towarzystwa (nie licząc klientów, ale to jakby nie to samo) i na dłuższą metę to bardzo męczące i stresujące. Będę kombinować.
______________________________________

13.07.2016

Rolowanie i rozciaganie: 30minut

Roboczorower: powrót rowerem miejskim - 10km


MISKA:
-placki koko-jaglane, maliny, jagody, nerkowce
-mix: wiśnie, banana, chia
-bób
-3xrozbratel, gryczana niepalona, fasola biała, sałata lodowa, ogórek, cebula, masło klar



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
14.07.2016


Roboczorower: 9km+9km
13 stopni w lipcu, wiatrzycho i deszcz, taki powrót przyjemny miałam ;)


MISKA:
-placki ama-gry, maliny, borówki am, whey+tahini
-bób
-3xbasmati, udka kurczaka, rukola, pomidory malinowe, cebula, czarnuszka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
15.07.2016


Bieganie: 9.79km - 1:00:41 (6:12min/km)
średnie tętno: 168
Tak jakby do przodu, 2km z tego po lasku, więc wolniej. Za tydzień Bieg Powstania Warszawskiego, jak bania pozwoli to może poniżej godziny nawet pójdzie, ale się nie nastawiam, czynników w moim przypadku jest wiele


MISKA:
-naleśniki jaglane, banan, jagody, whey+kakao, sezam
-basmati z jabłkami, śmietana
-chleb bg, masło, 3 jajka na miękko


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Czyli jednak lecisz bieg powstania. Powodzenia.
Ja pewnie za rok spróbuję, ale może na biegu niepodległości się spotkamy, jak się obie zdecydujemy. Albo na wegańskim we wrześniu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Grzesiek i brat biegną to stwierdziłam, że ja też ;)

Na 4 wrzesnia się zapisałam na Samsung Irena Womens Run, babska 5tka ;)

Bieg Niepodległości zapewne też


Zmieniony przez - ulaulka w dniu 2016-07-15 21:49:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalne suplementy

Następny temat

Pomoc przy reduktorach

WHEY premium