SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37810

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1748
Jest jak pisze Zabstyl jeśli ktoś w najwiekszej organizacji nie ma serca do walki to nie powinien walczyć,imo serce do walki to też hektolitry potu wylewane przez zawodników podczas treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Alistair attended some famous dance club with his brother Valentine," said Boon. "Went to the toilet and did not have coins to pay the toilet woman. Alistair told her he would pay a euro when he came back, because he did not have change. Then the security guard who was near by started to get involved. Brother Valentine saw the incident and also started asking what the problem was. They offered to pay, but by then 6 security guards came over surrounding them. The Overeem brothers were asked to leave, Alistair was already outside when he saw his brother Valentine fighting. Valentine still was discussing the situation on his way outside with one of the security guards hit Valentine in the face with a flash light. Three security guards dived onto Valentine and brother Alistair wanted to go back inside to help his brother. This resulted in five security guards in the hospital.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
mmamiszcz
Jest jak pisze Zabstyl jeśli ktoś w najwiekszej organizacji nie ma serca do walki to nie powinien walczyć,imo serce do walki to też hektolitry potu wylewane przez zawodników podczas treningów.

no dokładnie, równie dobrze można powiedzieć, że Nog nie ma serca do walki bo wychodzi często w mocno średniej formie na ważenie dajmy na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja już wytłumaczyłem co mam na myśli jako serce do walki i nie zamierzam się powtarzać. O McGregorze przeczytałem na lowkingu!?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
koniu niebardzo kiedy ma pokazać wole walki, kiedy dostaje strzała na krzywe ryło pada na 4 kopyta :)

natomiast jeśli idzie o trening na którym toczy się prawdziwa walka, nie wejście do klatki i powalczenie 10 minutek :) to owszem radzi sobie jak cza, szkoda tylko że bardziej kręci go trening siłowy, by wyglądać, niż walczyć :)


chciałbym konia z cormierem, aby wypadł nelson :) wtedy rozpiska n1 w tym roku :)

browne fizycznie jest dużo słabszy, mniejszy niż bf i tutaj już siła reema będzie bardziej widoczna. reemciu siłowo, gabarytowo będzie kilka poziomów wyżej, to winno dać łina + ofkors jakieś jego skile, zapowiada się demolka

browne zgarnął 3 nagrody, będzie hucznie :)

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Oby to nie był huk Reema padającego na dechy, bo wtedy można się szykować na Cain vs JDS IV w maju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395




WErdum powinien dostać TSa przed Reemem tak czy inaczej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Shogun chyba kolana zdrowe bo na wszystkich nowszych treningach biega i kopie bez problemu. Na tarczach nie widać za bardzo wpływu Roacha ale pewnie są efekty.

W ogóle jakbym tak na plaży spotkał trenującego Shoguna, ale bym się jarał! Pewnie bym pytał czy mogę posparować.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
ja już wytłumaczyłem co mam na myśli jako serce do walki i nie zamierzam się powtarzać.


No to ja mówię jeszcze raz że wielu zawodników nie miało sytuacji gdy było na skraju nokautu a potem wygrało, więc wychodzi na to że prawie nikt nie ma "serca do walki".

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Niestety, ale prawda jest taka, że Reem nie umie przyjmować ciosów

Są zawodnicy, po ktorych kolejne spadające na twarz ciosy spływaja (w sensie psychicznym) jak np. Shogun, ktory moze dostawac wpyerdol zycia a i tak trzyma sie planu

I zawodnicy jak Reem, ktory mocniej wyłapie i kompletnie się gubi

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium