SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37827

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
255.5lbs odliczając ubranie to 254lbs pewnie gdzies - on nie tnie jednak wagi czyli od samego początku miałem racje z tym, że nie tnie - Ali w ch**a leciał. Browne 236lbs - Hapa będzie miał przewagę szybkości w tej walce, którą powinien wykorzystać. Chce żeby ta walka wyszła poza 1 rundę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Browne raczej obalać nie będzie nie Imo Overeem powinien go skillem rozybać w stójce strasznie


Rua, jakby deko bardziej ubity niż w poprzednich walkach, też się nie obijał, szkoda tylko, ze Sonnen odrazu pójdzie po obalenia, obawiam sie ze zgarnie dec

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-08-16 22:53:31

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no, ale imo JAK BĘDZIE OKAZJA to Reem powinien obalić i szukać poddania, może jakąś gilotyne w stójce znajdzie.. Browne jest szybki, dynamiczny, ko cios, mocno kopie, sprawny i atletyczny jak na 2m wzrostu - imo stójka będzie bardzo ryzykowna a w parterze Reem powinien sobie spokojnie poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
k***a a pomyslec zeby nie kontuzja to na tej gali bylby jeszcze moj ulubiniec ww thiago alves

może na jakiejś gali w japonii reem wyjdzie w koncu na konkretnych dawkach , tj



Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-08-16 22:56:28

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
na Japonie są szanse jak Reem przegra tą walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dlaczego ? może być UFC japan niedługo,dawno było,

reem w ch** mniejszy niż był tak mi się wydaje mógł zbjiać wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Eeee tam, definicja gorsza niż kiedyś i to wszycho. Podobnie jak z BF-em jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zobaczymy wydaje mi się ,że znowu będzie miał poziom teścia poniżej normy, chociaż może nie dźwigał nic do tej walki i tylko katował stójkę i cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z tym teściem to nie jest żadna wymówka - to nie jego problemy zdrowotne tylko głupota do tego doprowadziły z resztą Reem w wywiadzie z Helwanim powiedział, że nawet nie czuł tego, że dobrze się czuł i teraz czuje więc zwalanie na to w jakimkolwiek stopniu jest głupotą.. no ciekawe czy wcześniej zbijał - może po prostu chodziło o to, że lubi sobie pojeść jak walki zaklepanej nie miał i po obozie np waży +250/+260lbs a poza to nawet 280lbs

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-16 23:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no, przecież było widać jakąś fotę na plaży gdzie miał duży kałdun i na bank by się nie zmieścił w limicie.

Imo on nie tyle co zbija co po prostu jak wchodzi w okres przygotowawczy to mu sadło schodzi od treningów.

Testosteron nie ma wpływu na walkę Nawet nie mam siły już tego tłumaczyć... Naprawdę, włącz myślenie Steven, i pomyśl co by się stało gdyby Reem powiedział że ten poziom miał wpływ na walkę... kvrwa, nie chcę mi się wierzyć że ktoś może takie chvjowe sądy w dyskusje wplatać.

I co do obecnej formy Reema- jestem ciekaw czy to wynik tego, że w USA musiał zejść z takich a nie innych środków(wtedy spoko), czy po prostu ta komisja akurat się uwzięła na niego (wtedy kapota)? Przecież z Werdumem wyglądał konkretnie. Z Lesnarem zayebiscie, ale dlatego że dali mu tą licencje fartem. Jak to było?

Jestem też ciekaw wyników jego teścia

Nie chcę krakać ale przeczuwam lipę- tzn Reem wygra, ale nie będzie to coś spektakularnego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium