SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37822

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
diaduszka,ale ,że w UFC nie podnoszą do stójki o to ci chodzi!?!?!?!?!?!?!? no to się wch** mylisz ,bo podnoszą Vitor Belfort vs Rumble polecam :)

co do realności walk to polecam obejrzeć walkę w brazylii Falcao + drugi ziomek vs garstka brazoli,przyrównywanie walk MMA do walki REALNEJ jest śmieszne,mimo tego walki w PRIDE były realniejsze, no sory ,ale jak według ciebie zakaz soccer kicków,stompów czy czego tam jeszcze stwarza pozór walki realniejszej...w klatce można się złapać za siatkę ,co dużo osób pruło się do Aldo ,że by przej**ał jakkby się nie złapał z mendesem hahahah.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to, że wtedy tak szybko podnieśli walkę Vitora z Rumble do stójki to był żart i fatalny błąd sędziego - nawet w Pride nie podnosili tak od razu walki do stójki.. nie wiem skąd taki stereotyp się wziął..
Shogun vs. Sonnen to baaardzo interesujący pojedynek - mimo, że ani jednego ani drugiego z pasem nie widzę w LHW to starsznie się jaram, bo wiadomo Shogun cardio zaj**istego nie ma - ma gorsze niż Sonnen na bank, ale ma serce do walki jak mało kto więc ta 4R KO by Shogun jest możliwe, bo Shogun ma p******nięcie do końca.. ale nie wierzę w bajkę pt: "Shogun jest w stanie bronić obalenia Sonnena", bo na początku walki dla mnie nie ma takiej opcji - ale mogę się mylić. W parterze z pleców to cięęęęęężko będzie Shogunowi coś wyciągnąć - myślę, że w tej walce zadecyduje czy Shogun będzie w stanie dobrze trafić w stójce Sonnena, bo on Sonnena nie obali raczej na bank..

Jak Overeem przegra to jest to raczej na bank jego koniec kariery w UFC. Łatwiejszego przeciwnika z Top 10-15 w UFC Reem nie dostanie niż Browne, bo stylistycznie to dla Reema imo bardzo dobra walka.

Cała karta jest genialna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wy znowu o realnej walce. Steven0 nie wiem już kolego co o tobie myśleć . Już Hendo gadał, że łatwiej jest dać KO niż przeleżeć. Sonnen jest świetny chyba jako niewielu kibicowałem mu w walce z Silva 2. Co do reema to faktycznie zgadzam się jak wdupi to żegnamy, ale wątpie to, po porażce z BF za dużo ludzi mu odejmuje umiejętności. Reem KO 2 runda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
To podnoszenie w Vitor - Rumble wynikało pewnie z faktu gali w Brazyli i w dodatku Rumble wagi nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rumble w tej walce był wykończony, gdyby nie problemy z wagą to ten pojedynek mógłby zupełnie inaczej wyglądać - widać było jak wykończony jest Rumble zbijaniem wagi i jak bardzo chciał skończyć szybko Belforta - i tak na początku walki go nieźle porozbijał. Czekam na powrót Rumble do UFC - ciekawe jak sobie poradzi w tej wadze.. no, ale pewnie pierwsze Janek Błachowicz na WSOF 4 ale to nie o tym temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Shogun obalił icemana,jako pierwszy obalił w MMA Colemana,Overeema itd. Silva nie obalił Sonnena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
ale kiedy to bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Shogun ma dobre obalenia w choy, gorzej z ich obroną. Obalił każdego prócz JJ w UFC!

Griffin, Coleman, Liddell, Machida, Hendo, Vera, Gus - każdego z nich obalił

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-14 16:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
A czy ja napisąłem ,że w UFC nikt nie podniósł nigdy do stójki? Poza tym kończę ten wątek, bo już dwukrótnie wyjaśniłem o co mi chodzi, ale widzę,że czytanie ze zrozumieniem to zanikająca sztuka...
Steven0 Reem może dostać zawsze Omielańczuka,czy jak mu tam

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba jako sparingpartnera w Blackzilians Za taką kasę (i chyba % Reema z PPV, bo chyba ma) to Travis Browne to już chyba najgorszy rywal - ja nie mam wątpliwości - jeżeli Reem przegra bezdyskusyjnie to bezdyskusyjnie wraca obijać Japońców swoimi kolanami na jakichś galach ala Inoki Bum Ba Ye czy jakoś tak i tych noworocznych i będzie też miał kasę albo wraca do K-1.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium