SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37828

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Nie,to ja z tobą skończyłem post wyżej

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
To co-jakShogun kopie to będzie Shogun by TKO,a jak nie to Sonnen by dec!

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Ja jestem sercem za Shogunem ale rozum podpowiada co innego... jednak do konca mam nadzieje ze Maurycjusz da rade :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w sumie Shogun kopie bardzo mocno i szybko, ale to nie zmienia faktu, że kopanie z zapaśnikami jest bardzo ryzykowne zwłaszcza z zapaśnikami kalibru Sonnena. Ciekaw jestem czy Shogun będzie w stanie chociaż 1 sprawla zrobić / ogólnie nawet obronić obalenie jak Sonnen będzie świeży - jak tak to wielki szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przeczytałem dzisiaj ,że Gustaffson po walce z Shogunem tydzień ten usztywniacz na kolano nosił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kopanie to dobry pomysł na zapaśników bo jak okopie się takiemu nogi to ten może stracić dynamikę do robienia wjazdów w nogi przeciwnikowi. Już za czasów dinozaurów była taka walka - Maurice Smith vs Coleman

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-14 23:41:51

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
żeby złapać lowk icka trzeba przyjąć impet na nogę , Sonnen walczy jako southpaw ,a Shogun wali takie lowy ,że przednia noga przeciwnika w powietrze leci ,ciekawe jak to sonnen przechwyci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Zapowiada się zaj**ista walka! Nie jedna zresztą...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Puar o wiele więcej walk czy to teraz czy za czasów dinozaurów jako kopanie w zapaśnika kończy się obaleniem a fakt, że dobry striker, który ma ogarnięty TDD i trzymanie dystansu oraz timing może skutecznie okopać zapaśnika i racja, że wówczas to go ograniczy, że będzie bezradny, ale ten przypadek to nie przypadek np kogoś o słabych raczej zapasach jak Rafaello Oliveira a kogoś z 1 z najlepszych i najszybszych leg kicków ogólnie jak Edson Barboza i wszyscy wiemy jak się ta walka skończyła a co do Maurice'a Smitha to ja również pamiętam jego walkę z Randym Couturem gdzie został przeleżany na śmierć i właśnie tam była akcja, że po kopnięciu został obalony a takim przypadków jest jak mrówków

@xper Sonnen narzuca takie tempo w walce, że leg kick to będzie okazja to maksymalnego skrócenia dystansu i obalenia a każdy wie jak dobry jest double leg td Sonnena. Z resztą w sobote wszyscy zobaczymy jak to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
chodzi mi o to ,że Sonnen walczy z odwrotnej pozycji , dzięki czemu Shogun będzie walił low kicki na wewnętrzną stronę nogi ,nie wiem czy w ogóle widziałem obalenie po wewnętrznym low kicku z tylnej nogi w UFC ,ma ktoś jakiś przykład?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium