SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37814

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zryte to jest to wasze ubóstwianie go. Czy ja coś kiedyś napisałem, że TRT nie ma wpływu na walke!? ja tylko przypominam jak Overeem często przegrywał i przegrywać będzie w podobny sposób jak długo pociągnie kariere nawet Werdum gdyby miał więcej kondychy by go w 3 mógł pocisnąć a jakoś wtedy teściem kapał.

No to się wkopałeś - on był tylko badany na konfie!? wszyscy byli a on tylko wpadł. Myślisz, że na życzenie JDSa zaczęli go prześladować!? O f***! - dobra nie komentuj już

i on nie jest jedyny, który wpadł w MMA i inni też byli pod kontrolą i jakoś się o nich nigdy nie mówiło.

dobrze, że Barnetta wspomniałeś - on chyba 3 razy wpadł i jakoś dalej ciągnie i ostatnio nie wpadał - Couture w tym wieku ani razu nie wpadł (chyba) a chyba nikt nie ma wątpliwości w jego pseudo "The Natural", bo ładował nie mało napewno czy Lesnar z WWE. Tacy jak Lesnar czy Carwin albo ktoś musieli w UFC pilnować się z koksami.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-17 21:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Random test miał tylko on,doinformuj się.A po walce,albo na konfie to wiesz...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Barnett? Wg twoich teorii spiskowych to w ostatnich latach pewnie w ogóle nie był testowany, bo przecież to nie UFC tylko inne org ,Japonia.Pewnie tam nie testowali wg ciebie
Jeśli myslisz że mistrzowie UFC są czyści to żyjesz w bajce
Test nie był na życzenie JDSa ale chybałatwo skumać,że wszyscy mieli odpowiedni cynk, zwłaszcza mistrz, tylko nowy Ali nie,żeby go sprawdzić i urzyć jako kozła ofiarnego.

Zmieniony przez - diadiuszka w dniu 2013-08-17 21:51:07

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
diadiuszka
Wg moich teorii spiskowych to wszyscy mieli odpowiedni cynk, zwłaszcza mistrz, tylko nowy Ali nie,żeby go sprawdzić i urzyć jako kozła ofiarnego.

Zmieniony przez - diadiuszka w dniu 2013-08-17 21:51:07

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
teraz sie zgadza

Zmieniony przez - Dams w dniu 2013-08-17 21:58:42

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
''Nie sądzę,by został zwolniony, to jest nazwisko przyciągające fanów,jak np. Sonnen... ''


mówisz o overemie? to powiedz mi ile dostał pytań na konfie
powiedz mi jak fani oblegali overema po walce z big footem

sonen przyciąga fanów gadką i skilami, koniu przyciągał skilami, które nigdy nie były na podium, a w które teraz nikt nie wierzy po kompromitacji z mocno średnim zawodnikiem, którego mistrz leje jak chce nie raz a dwa :)

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie uprawiam hazardu, ale rozmawiałem o tym z moją żoną. Chcę postawić 100.000 dolarów na Shoguna. Shogun może go pokonać w każdej płaszczyźnie. W stójce czy na parterze – może go poddać lub znokautować. Nie widzę dla Sonnena żadnej szansy w tym pojedynku."-Wand Silva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mi się już nie chce kłócić i o tym dyskutować, bo to jak walka z wiatrakami - zapraszam do tematu live
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Steven: mam nadzieję, że twój avatar to nie jest spoiler do walki reem vs browne. Jak jest, to miej honor i sobie k***a sam daj bana na miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no z avkiem poszedles szeroko Steven,to fakt. jakbys mi zrobil taki spoiler przed walka,ktora sie jaram,to bym Ci wygral bana na pol roku chyba

ale co do tego,ze UFC celowo sprawdzilo Overeema i zrobilo mu random test,to zero logiki w tej teorii,serio...jeszcze pisanie tego w formie w zasadzie pewnika :o podpisali z nim mega kontrakt,zeby rzucac mu klody pod nogi i go sprawdzac? litosci...

to jest biznes i hajs ma sie zgadzac w pierwszej kolejnosci. i takie wypadanie poprzez zawieszenie i ogolny spadek hajpu (bo koksowal ) na zawodnika,ktoremu placimy GRUBY SZMAL raczej nie jest pozadane przez pracodawce. nikt im Overeema nie wciskal,tak,ze musieli sie go jakos pozbyc,przeciwnie,to miala byc kura znoszaca zlote jaja,niepokonany i wygladajacy jak ludzka wersja Hulka Holender.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium