SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37815

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
xper
właśnie przed lesnarem nie było chyba w ogóle filmików z przygotowań itd i reemowi zaj**iśćie poszło , przed bigfootem filmiki jak gra w karty z walusiem, foty z krokodylami itd ,teraz znowu nic ,zobaczyta reem w formie wyjdzie i rozj**ie browna



a komu by nie poszłooo z takim lesnarem ? :)

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Frankowi,Crawinowi,Couturowi,Herringowi chociażby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
xper, obyś miał rację:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
twierdzisz że był w tej samej formie co wtedy? bitchplz

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Hehe logika hejtera-skoro mój znienawidzony Koń go pokonał to MUSIAŁ być w duuuuzo gorszej formie... "Bitch, please" nie "bitchplz" panie "dorosły"

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
diadiuszka
Hehe logika hejtera-skoro mój znienawidzony Koń go pokonał to MUSIAŁ być w duuuuzo gorszej formie... "Bitch, please" nie "bitchplz" panie "dorosły"



tu nie chodzi deklu o żadne teorie - poczytaj sobie co się działo z lesnarem potem pomyśl i może cudem dojdziesz do tego


nie każdy jest takim dzieckiem jak ty by kierować się emcojami w dyskusjach bo wtedy gowno z nich wychodzi - lofciam konia i jest najlepszy zwalilbym mu jest taki piekny i muskularny a kazdy atak na niego to niemyslacy hejt - takim sposobem nie mozna nic krytykowac panie niedorosly & doskonaly rzucajacy na prawo i lewo hejterami

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie był w takiej formie ,ale nie napisałeś kto nie dał by rady choremu lesnarowi ,który się mało co nie zesrał jak zobaczył ,że będzie walczył z kimś równie dużym jak on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tak, żeby dolać trochę oliwy do ognia Napiszę, że wg mnie testosteron ma kluczowe znaczenie w walce. Już pomijam co ten hormon robi z ciałem, ale psychika w walce to dobre 50% sukcesu jak nie więcej i ten hormon gwarantuje a przynajmniej daję większe szanse na to, że zawodnik się nie złamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Dams
diadiuszka
Hehe logika hejtera-skoro mój znienawidzony Koń go pokonał to MUSIAŁ być w duuuuzo gorszej formie... "Bitch, please" nie "bitchplz" panie "dorosły"



tu nie chodzi deklu o żadne teorie - poczytaj sobie co się działo z lesnarem potem pomyśl i może cudem dojdziesz do tego


nie każdy jest takim dzieckiem jak ty by kierować się emcojami w dyskusjach bo wtedy gowno z nich wychodzi - lofciam konia i jest najlepszy zwalilbym mu jest taki piekny i muskularny a kazdy atak na niego to niemyslacy hejt - takim sposobem nie mozna nic krytykowac panie niedorosly & doskonaly rzucajacy na prawo i lewo hejterami





Och, tak nisko nie upadłem,żeby podjąć rękawicę kłótni od idioty, nie licz na to. Wiem że szybko sprowadziłbys mnie do swego poziomu i pokonał doświadczeniem. Więc twoje śmieszne wycieczki w stylu "dzieckiem", "emocjami" itp zachowaj na prowokacje dla tych którzy są na równym tobie niskim poziomie intelektualnym. Pochwal się lepiej "dziecko" ile ty masz lat, bo strugasz dziadka a jestem prawie pewnien,żeś młodszy ode mnie... Pozdrawiam i życzę rozluźnienia pupy.

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
xper
nie był w takiej formie ,ale nie napisałeś kto nie dał by rady choremu lesnarowi ,który się mało co nie zesrał jak zobaczył ,że będzie walczył z kimś równie dużym jak on


Dokładnie xper. Niektórzy w swej nienawiści zapominają,że Lesnar nawet zdrów z powodu braków w stójce i tak oberwał by od Reema-to nawet Steven zakłada to jako oczywiste. I masz rację,że faktor psychologiczny miał olbrzymią rolę. Lesna nigdy nie walczył z równym sobie/porównywalnym gabarytami siłą i lepszym, tam gdzie on miał braki-w stójce. Widać było,że czuje ogromny respekt przed Koniem w klatce.
Poza tym widzę ,iż niektórym umknął fakt iż juz przed walką z Overeemem Lesnar chorował i miał pierwszą operację. Pokonał go po niej Cain. Rozumiem,iż zwycięstwo Caina też się nie liczy dla dumbassów, bo "Lesnar był nie taki,jak przedtem"? Logika hejtera

Zmieniony przez - diadiuszka w dniu 2013-07-18 20:44:47

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium