SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37132

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zapowiada sie grubo

Benson vs. Diaz,
Shogun vs. Gustafsson,
Penn vs. MacDonald

Bardzo chcialem zeby Gustafssona sprawdzil ktos z czolowki.

Moje typy to Diaz, Shogun i Rory !

Data - 8 grudzien

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2012-08-15 09:08:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Najlepiej się napić, zima jest to rum czeka i czysta i gin i wino mam i piwo też i grzańca właśnie zrobiłem kobiecie, dziś obejże live
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega karta ciekawe czy choć jedna walka wytrwa do dnia gali ech odpukać oczywiście, bo tymi trzema walkami można spokojnie solidne PPV obsadzić, a tu prosze, taka gala na Fox!



Benson-Diaz na te walke czekam od wygranej Nate'a z Cerronem. Szykuje się najciekawszy pojedynek wagi lekkiej tego roku, a kto wie czy nie tylko tego. Bardzo mnie ciekawi, jaką taktykę obierze Ben na ten pojedynek. Bo sprawa Diaza jest raczej oczywista - boks, zasypanie gradem ciosów przeciwnika i odebranie mu chęci do życia czyli to co robi w ostatnich walkach.

Za Hendersonem przemawiają piekielnie silne kopnięcia, walka w klinczu, siła fizyczna. W parterze mimo ju-jitsu Diaza też uważam, że to Benson ma przewagę. Ze swoim morderczym gnp i perfekcyjną obroną przed poddaniami ma szanse mocno Diaza porozbijać.

Według mnie, Benson powinien od początku mocno okopywać nogi Diaza, następnie przydusić do siatki - porozbijać, obalić - porozbijać. NIE powinien bawić sie w walce w stójce i udowadnianie wszystkim, że jest tak dobry i może także w stójce z Diazem sie bic. Bo się przeliczy. Pare lowkicków i walka w zwarciu. W wymiany nie ma co się wdawać. Chciałbym zobaczyć w tej walce tą bestie jak w walce z Jimem Millerem czy Guidą nie dać sobie narzucić tępa Diazowi - to jego przygwoździć od początku i sprowadzić do defensywy.

Tak czy siak walka będzie mega.



Dwie poprzedzające ME pojedynki - stary wyjadacz vs wschodząca gwiazda. MacDonald myślę sobie powinien poradzić z Pennem, który raczej w pełni z myśli o emeryturze się nie uwolni, i nie wyjdzie w dobrej formie do walki.

O Shoguna się trochę boje, bo ostatnie jego walki ewidentnie wskazują na to że naoglądał się ostatnio Rocky'ego i za bardzo do serca sobie wziął słowa, że "nieważne jak mocno uderzasz, ważne jak wiele jesteś w stanie przyjąć i iść do przodu" ale to tylko zwiastuje ostrą walke szkoda, że kosztem zdrowia Maurycego. Pytanie tylko, czy młody europejski wilk przetrwa taki brawl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Do tego może jeszcze chyba dojść Pettis vs Cerrone ale to powinien być 5 rounder

Zobaczymy jak wiemy Sho nie radzi sobie z wysokimi strikerami ,ale po pierwsze Gus nie ma dobrego zasięgu jak na taki wzrost po drugie bazuje na boksie nie na muay thai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zaj**ista karta, przekozacka wrecz, ale pewnie ktoś wypadnie z rozpski i zostanie blada dupa

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Miałem założyć ten temat po tym jak wiki obczaiłem, patrzę a już jest
War Diaz! i tyle w temacie. Mam nadzieję, że rozwalcuje Bena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No ja z jednej strony chce zobaczyć rewanż Bensona z Pettisem później a z drugiej strony chce zobaczyć Pettisa z Diazem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiedzieliscie,ze Gustafsson walczyl na KSW? bo ja nie jak widac stamtad najkrotsza droga za wielka wode,WAR WISNIA!!!

a juz nie offtopujac,to podbijam wypowiedzi wyzej,rzadko bywaja gale,gdzie jestem podjarany,az trzema walkami,wiec oby sie obylo bez L4...no i IMO Rory,Diaz i Gustafsson.choc w przypadku Bendo i Shoguna moze to kwestia tego,ze zniesmaczyly mnie ich ostatnie walki w ich wykonaniu i teraz cos kaze mi postawic przeciwko nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Co za rozpiska. Najważniejsze to nie ekscytować się przedwcześnie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
!

Przede wszystkim to War Shogun

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-15 14:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rozpiska kosa, faktycznie, ale kontuzje zrobią swoje.

Swoją drogą, jak myślicie, czy te kontuzje są dlatego że w porównaniu z poprzednimi latami zawodnicy trenuja dużo cięzej? No, ale wtedy wychodziłoby że dwa lata temu tak cięzko nie trenowano, bo kontuzji było malutko.

Czy może to wina tego o czym kiedyś ktoś pisał- odszkodowania za kontuzje czy coś w ten deseń. Przecież to jest chore, bo kontuzje obecnie to jest absolutna norma. Pamiętam, że stosunkowo niedawno (okolice UFC 110-120) nie było takich akcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium