SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37170

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Czemu w sumie BJ płaci najlepiej, IMO ma dużo większą szansę wygrać niż Shogun. niż Diaz może nie, ale....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Bullet, dostrzegam u Ciebie destrukcyjne skłonności Lepiej uważaj z tym hazardem.

Serio, znam kolesi, co tak rozumowali - jeśli wygram to stawiam wszystko na kolejny zakład, ale się obłowię. I tak bez końca, a potem jest wielki i bolesny kop w tyłek. Najgorzej dostawali ci wkręceni w maszyny.

Zwłaszcza początkowe sukcesy mogą nieźle namieszać w głowie.

Tak więc jeśli wejdzie, kup sobie supli i odżywek albo karnet na siłownię na 3 lata

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2012-12-07 22:45:53

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^jw Ja sobie na jaja postawiłem na Belforta 20zł z Jonesem od tak żeby mi się lepiej oglądało a PRAWIE wygrałem
Ja myślę sobie zacząć grać właśnie, ale bez szaleństw tylko małe sumki, bo jak się postawi kasę to są 2xwiększe emocje!

Co do wyników tej gali to mam tak samo zmienne zdanie jak Ty bullet, tylko co do Shoguna mi się nie zmieniło, uważam, że ma wszystko by wygrać tą walkę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zazwyczaj za pierwszym razem sie wygrywa,statystyki nie klamia,jakos tak dziwnie jest i pewnie ma to swoja fachowa nazwe wsrod teorii spiskowych,wiec wystarczy,ze teraz wszyscy postawimy tak jak bullet i raczej nie mozemy przegrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ważenie się zaczęło:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Postawiłem identycznie jak bullet... Także musimy mocno trzymać kciuki. I po obejrzeniu media treningu Gustawa też się lekko zaniepokoiłem o Maurycego... Na szczęście szczene ma z betonu więc powinien wytrzymać nawet bardzo soczysty cios. Aczkolwiek może dojść do niespodzianki. Chyba że Rua bd przygotowany jak na Machidę/ Chucka i pokaże jak się operuje dystansem. No i odpali swój arsenał kopnięć które niegdyś siały postrach. Marzy mi się KO po uderzeniu kopnięciem nozycowym jak w gife bulletskata z walki z Rampagem a tak na serio... Niech po prostu wygra. Nieważne w jakim stylu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Roremu wywaliło pryszcze na cyckach i plecach od koksuxD
Rogan nie komentuje tej gali, nie?
Ale Benson Wysuszony. Czyli Nate nie zrobił wagi, dobrze słyszę? Bo chwilę się zagapiłem jak pokazywali wagę jego.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-12-08 01:34:32

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nate nie zrobił wagi też się zamyśliłem dlatego nie wiem ile, oby k***a nie było non title fight aaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Przecież Nate ma do zbicia 0,6 lbs=0,2 kg czyli 200 g LOL wystarczyło ściągnąć gatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Shogun świetnie wygląda jak na siebie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium