SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 31: Lee vs. Iaquinta 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Edson Barboza vs. Dan Hooker na UFC on FOX 31

Pojedynek czołowych lekkich w rozpisce grudniowej gali.

Jak poinformował portal nzherald.co.nz i zostało to potwierdzone przez największą organizację MMA na świecie, podczas gali UFC on FOX 31 dojdzie do ciekawego starcia w wadze lekkiej pomiędzy Edsonem Barbozą (19-6, 13-6 w UFC, #6 w rankingu UFC) i Danem Hookerem (17-7, 7-3 w UFC, #14 w rankingu UFC).

Barboza po raz pierwszy w karierze zaliczył passę dwóch kolejnych porażek, Brazylijczyk w ostatnich pojedynkach przegrywał z Khabibem Nurmagomedovem i Kevinem Lee. Wcześniej Edson pokonał Anthony’ego Pettisa, Gilberta Melendeza i Beneila Dariusha.

Po sześciu walkach w kategorii piórkowej, w których Hooker przeplatał zwycięstwa z porażkami Nowozelandczyk zdecydował o przejściu do dywizji lekkiej. W limicie -70kg 28-latek radzi sobie znakomicie, w ciągu ostatnich 15 miesięcy Dan przed czasem odprawił Rossa Pearsona, Marca Diakiese, Jima Millera oraz Gilberta Burnsa.

Gala UFC on FOX 31 odbędzie się 15 grudnia w Milwaukee.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wg mnie Khabib dostosowuje obalenia pod przeciwnika. A, że jest w nich bogiem to raz robi tak a raz inaczej.

Al dał naprawdę przyzwoitą walkę, jak na taki esktremalny short notice. Nie lubię typa, ale trzeba oddać że jest naprawdę elitą - co tylko pokazuje jak Kebab ich wszystkich odstawił.

Ale i tak bede powtarzał uparcie że Lee ma styl na Kebaba Jedyny defekt jaki widzę w ich konrontacji stylów, że Lee po prostu opadłby z sił.

To oczywiscie walka niemożliwa, bo Lee musi się odkuć najpierw żeby w ogóle marzyć o TS. Dlatego ta walka z Tonym... To byłoby tak cudowne.

Jaki kvrwa rewanż z Conorem? Jako fanatyk Conora mówię stanowcze NIE. Raz, że Conor musiałby poprawić w chvj żeby myśleć o wygranej w rewanżu - to nie to samo co z Diazem, gdzie pierwszą walką przegrał w dużej mierze na własne życzenie.
Dwa, że Conor musi odzyskać głód walki - w co generalnie wątpię.
Trzy, że po prostu walka z Fergusonem brzmi bajecznie i bardzo chciałbym zobaczyć tego wariata z Kebabem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcą dać Barbozie kogoś na odbudowanie. Ostatnie walki miał rzeczywiście ciężkie, chyba najcięższe w karierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Jessica-Rose Clark vs Andrea Lee na gali UFC on Fox 31

Andrea Lee wróci do Oktagonu 15 grudnia i zmierzy się z Jessicą-Rose Clark na gali UFC on FOX 31 w Milwaukee.

Andrea Lee (9-2) ma za sobą dopiero jedną walkę w UFC, którą wygrała pokonując przez jednogłośną decyzję Veronicę Macedo na gali UFC Fight Night 129 w maju tego roku. Lee była promowana w organizacji jako przyszła gwiazda dywizji muszej. Niewątpliwie na takie postrzeganie tej zawodniczki miały wpływ pojedynki w których wywalczyła tytuł mistrzyni organizacji Legacy FC i LFA. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Kevin Lee vs. Al Iaquinta 2 na UFC on FOX 31

Rewanżowe starcie lekkich walką wieczoru grudniowej gali.
Największa organizacja MMA na świecie potwierdziła ciekawe zestawienie, które będą częścią gali UFC on FOX 31. W limicie kategorii lekkiej Kevin Lee (17-3, 10-3 w UFC, #5 w rankingu UFC) podejmie Ala Iaquintę (13-4-1, 8-3 w UFC, #9 w rankingu UFC). Rewanżowy pojedynek Kevina i Ala – pierwszy zakończył się wygraną Iaquinty – będzie najważniejszym wydarzeniem gali.

Lee przegrał z Alem w swoim debiucie w UFC na początku 2014r. Od tamtej pory Kevin stoczył w największej organizacji MMA na świecie 12 pojedynków, z których 10 wygrał. Po pięciu z rzędu wygranych w 2016 i 2017r. Amerykanin dostał szansę walki o tymczasowy pas wagi lekkiej jednak pojedynek z Tonym Fergusonem przegrał przez poddanie. W ostatniej walce Lee pokonał Edsona Barbozę.

Iaquinta podczas UFC 223 miał walczyć z Paulem Felderem jednak ostatecznie został przesunięty do rywalizacji z Khabibem Nurmagomedovem o pas wagi lekkiej. Raging przegrał bój po jednostronnych pięciu rundach walki. Przed przegraną z Rosjaninem Al zaliczył passę pięciu kolejnych wygranych pokonując m.in. Jorge Masvidala oraz Diego Sancheza.

Gala UFC on FOX 31 odbędzie się 15 grudnia w Milwaukee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Oficjalny plakat i karta walk gali UFC on Fox 31: Lee vs. Iaquinta 2

Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny plakat gali UFC on Fox 31, która odbędzie się 15 grudnia w Milwaukee w stanie Wisconsin, a jej walką wieczoru będzie rewanż między Kevinem Lee a Al’em Iaquinta.

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej Kevin Lee i były pretendent do tytułu Al Iaquinta zmierzyli się po raz pierwszy w lutym 2014 roku na gali UFC 169 i wówczas zwycięzcą pojedynku przez jednogłośną decyzję został Iaquinta.

W pozostałych pojedynkach zobaczymy między innymi walkę Edsona Barbozy z Danem Hookerem, Roba Fonta z Sergio Pettisem oraz jedyną jak dotąd ogłoszoną walkę kobiet między Jessicą Rose-Clark a Andreą Lee.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC on Fox 31: Lee vs. Iaquinta 2

Data: 15.12.2018,
Miejsce: Fiserv Forum, Milwaukee, Wisconsin – USA

Walka wieczoru
155 lbs.: Kevin Lee vs. Al Iaquinta 2

155 lbs.: Edson Barboza vs. Dan Hooker
135 lbs.: Rob Font vs. Sergio Pettis
125 lbs.: Jessica Rose-Clark vs. Andrea Lee
145 lbs.: Dan Ige vs. Jordan Griffin
155 lbs.: Bobby Green vs. Drakkar Klose
185 lbs.: Gerald Meerschaert vs. Jack Hermansson
170 lbs.: Erik Koch vs. Dwight Grant
155 lbs.: Jared Gordon vs. Joaquim Silva
265 lbs.: Chris de la Rocha vs. Juan Adams
205 lbs.: Adam Milstead vs. Mike Rodriguez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Esther Lin, MMA Fighting

Al Iaquinta uważa, że Kevin Lee może być trudniejszym przeciwnikiem niż Khabib Nurmagomedov

Al Iaquinta mierzył się zarówno z Kevinem Lee jak i aktualnym mistrzem wagi lekkiej UFC Khabibem Nurmagomedovem i uważa, że Lee z którym stoczy walkę rewanżową, może okazać się trudniejszym rywalem niż Nurmagomedov.

„Raging” przyznaje, że zauważył poprawę zarówno w taktyce Kevina Lee, jak i jego dojrzałości. Ostatnia walka Iaquinty to pojedynek o pas mistrza wagi lekkiej z Khabibem Nurmagomedovem z którego Iaquinta wyszedł na tarczy po przegranej przez jednogłośną decyzję. Iaquinta został zdominowany przez dagestańskiego „Orła” w stójce i nie miał odpowiedzi na ciągłe obalenia ze strony Nurmagomedova.

Tymczasem podczas rozmowy z mediami, Iaquinta powiedział, że „The Motown Phenom” może okazać się dla niego jeszcze trudniejszym i bardziej zdeterminowanym rywalem od Khabiba Nurmagomedova.

Al Iaquinta
„Wszystko w tej ostatniej walce poszło nie tak jak powinno. Przyczyniły się do tego kontuzje, które nękały mnie przy okazji walki z Khabibem. To potoczyło się bardzo szybko. Nie byłem zadowolony z kilku innych rzeczy. Po prostu nie poszło tak jak powinno. To będzie zdecydowanie lepsza walka. Myślę, że to intrygujący pojedynek. Po prostu wszystko mi w nim pasuje. Wszystko w tej walce mi się podoba. Jest równie trudny, jeśli nie trudniejszy [niż Justin Gaethje]. Może być nawet równie trudnym, jeśli nie trudniejszym rywalem od Khabiba. Siedziałem w pierwszym rzędzie podczas jego ostatniej walki z (Edsonem) Barbarozą i pomyślałem sobie, „K**a, nie chciałbym być teraz Barbozą”. To było brutalne, nieprzyjemne do oglądania. Trenuję więc swój tyłek. Chcę być tym, który zrobi mu to samo.

Jest zdecydowanie większy i silniejszy. Jest bardziej dojrzały jako zawodnik, ale prawdopodobnie mniej dojrzały jako człowiek. Jest bardziej doświadczony. Teraz jest wśród naprawdę mocnych facetów. Był zbyt pewny siebie, kiedy wszedł do UFC i myślał, że przebiegnie przez wszystko.

Zdecydowanie go wtedy upokorzyłem i on zmienił swoje życie. Przeprowadził się do Vegas, zmienił obozy. Myślę, że od jakiegoś czasu siedzę w głowie tego faceta i on niecierpliwie czeka na tę walkę. Są dwa sposoby na to jak potoczy się ta walka. On w pełni się zaangażuje w pracę – pójdzie na całość. Gość, który przeprowadza się do Las Vegas, bo uważa, że jest tam lepszy klub, traktuje to jako poważną sprawę. Przyjeżdża, żeby mi to powiedzieć, wiem to na pewno.

Z drugiej strony, byłem z Rayem (Longo), byłem z Mattem (Serra), byłem z tymi gośćmi od zawsze. Mamy między sobą bardzo mocne więzi. (Matt) Frevola tu przychodzi, [Aljamain Sterling], (Chris) Weidman. Myślę, że nie ma nikogo takiego w swoim zespole. Nie sądzę, żeby miał taką rodzinę jak ja. Nie mówię, że to wygra walkę za mnie, bo to ja walczę, ale czuję się jakbym włożył w swoje życie tak wiele pracy, że muszę pokonać tego faceta. To tyle.”


Zwycięzca pojedynku na UFC na FOX 31 zajmie bardzo dobrą i wysoką pozycję w dywizji. Lee zajmuje obecnie 4. miejsce w oficjalnym rankingu UFC, podczas gdy Iaquinta jest nr 8. „Raging” podchodzi jednak do tej walki jak do pracy, którą po prostu trzeba wykonać.

Al Iaquinta
„Ostatnio on jest bardzo cicho, podobnie jak ja. Myślę, że obydwaj zdajemy sobie sprawę z tego, że rozmowy były toczone w przeszłości. Teraz jest to biznes. Taka jest prawda. Podpisaliśmy umowę – to się dzieje.”


Pojedynek Al Iaquinta vs. Kevin Lee II będzie walką wieczoru ostatniej karty walk UFC on FOX z numerem 31, która odbędzie się 15 grudnia w Milwaukee w Wisconsin. W ich pierwszym pojedynku na gali UFC 169 w lutym 2014 roku, zwycięzcą przez jednogłośną decyzję został Iaquinta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ciekawy będzie ten rewanż. Iaquinta jest dobry a Lee lepszy niż przedtem. A w ogóle to wiadomo co się dzieje z Leonardo Santosem który wygrał kiedyś z Kevinem?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Nie wiem jak mogłem zapomnieć o tej gali.

A co do twojego pytania Puar to dokładnie nie wiadomo, ale Santos nie walczył od 2 lat, ponoć chciał kogoś z rankingu i mu nikogo nie zaproponowali, a i tak już jest za stary bo 38 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on FOX 31: Lee vs. Iaquinta II – Road to the Octagon

Videomateriały promujące zbliżającą się galę.

Jeszcze nie całkowicie opadł kurz po gali oznaczonej numerem 231 a już najważniejsza organizacja MMA na świecie serwuje fanom kolejny spory event. W walce wieczoru UFC on FOX 31 dojdzie do rewanżowego pojedynku starcia pomiędzy Kevinem Leei Alem Iaquintą. W pierwszym pojedynku, w lutym 2014r., lepszy okazał się podopieczny Raya Longo i MattaSerry.

W co-main evencie gali Edson Barboza podejmie znajdującego się na mocno wznoszącej fali Dana Hookera. Powyższe starcia poprzedzi konfrontacja Roba Fonta z Sergio Pettisem.

Poniżej materiały pokazujące przygotowania wymienionej szóstki do zbliżających się walk.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kevin Lee zapowiada, że odeśle Al’a Iaquintę do kart wstępnych

Kevin Lee (17-3) w całej swojej karierze przegrał trzy walki z czego jedną z Al’em Iaquinta (13-4-1) z którym w ten weekend zmierzy się w rewanżu na gali UFC on FOX 31. Lee zapowiada, że tym razem będzie to zupełnie inny pojedynek.

Podczas pierwszej walki z Iaquintą na gali UFC 169 w lutym 2014 roku, Lee miał zaledwie 21 lat i była to jego pierwsza porażka w karierze.Po porażce przez jednogłośną decyzję w tamtej walce, Lee nie tylko zamierza po rewanżu wznieść ręce w geście zwycięstwa, ale także odesłać Iaquintę z powrotem do karty wstępnej w jego kolejnych pojedynkach.

Kevin Lee
„Czuję się jak zupełnie inny zawodnik niż ten [z walki z 2014 r.] i myślę, że każdy, kto to widział, a potem wraca i patrzy na mnie w ostatnich latach, może powiedzieć, że jestem innym człowiekiem niż wtedy.

Prawdopodobnie ma pewne dobre cechy, ale jesteśmy po prostu dwoma różnymi typami ludzi. W ostatnich latach kilka razy przekroczyliśmy pewne ścieżki, ale jesteśmy dwoma różnymi osobami. On jest tym chłopcem z Jersey, który będzie się upijał i pieprzył w pokoju hotelowym, a ja po prostu nie sądzę, że – nie powinien bardziej podnosić głos niż teraz, więc czuję się tak, jakby moim osobistym obowiązkiem było wyrzucić go stamtąd i umieścić go z powrotem kartach wstępnych.”


Kevin Lee wygrał 10 z ostatnich 13 walk, w tym pokonał przez TKO w piątej rundzie Edsona Barbozę na gali UFC Fight Night 128 w swojej ostatniej walce. 26-letni Xtreme Couture wierzy, że fani zobaczą walkę wartą wydanych pieniędzy w głównym pojedynku wieczoru.

Kevin Lee
„Ma kilka rzeczy, na które muszę uważać. Al to twardy facet, nie będę mu tego odbierał. Nie lubię go tak naprawdę, ale będę szanował jego styl i będę szanował jego umiejętności. On może pokazać się z dobrej strony i nigdy nie odpuszcza, a to będzie bardzo dobra walka, więc przepracowałem najciężej jak potrafiłem ten obóz treningowy, ponieważ wiem, że on da mi dobrą walkę.”


Al Iaquinta wraca po porażce przez jednogłośną decyzję w walce o pas wagi lekkiej z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 223. Porażka ta przerwała jego serię pięciu zwycięstw z rzędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on Fox 31: Lee vs. Iaquinta 2 – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed jutrzejszą galą UFC on Fox 31, która odbędzie się w Milwaukee, a jej walką wieczoru będzie pojedynek rewanżowy w wadze lekkiej między Kevinem Lee a Al’em Iaquinta.

Wczesne ważenie odbędzie się dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego, natomiast oficjalna ceremonia odbędzie się o godzinie 00:00.

Karta główna (FOX/Polsat Sport Extra godzina 2:00)

Walka wieczoru

155 lbs.: Kevin Lee (156) vs. Al Iaquinta (156) 2

Co-main event
155 lbs.: Edson Barboza (156) vs. Dan Hooker (156)

135 lbs.: Rob Font (136) vs. Sergio Pettis (135)
1155 lbs.: Jim Miller (155) vs. Charles Oliveira (152)

Karta wstępna (FOX Sports 1 godzina 23:00)
170 lbs.: Dwight Grant (169) vs. Zak Ottow (171)
125 lbs.: Jessica Rose-Clark () vs. Andrea Lee ()*
155 lbs.: Bobby Green (155) vs. Drakkar Klose (156)
155 lbs.: Jared Gordon (156) vs. Joaquim Silva (155)
185 lbs.: Jack Hermansson (185) vs. Gerald Meerschaert (186)
145 lbs.: Jordan Griffin (146) vs. Dan Ige (146)

Karta przedwstępna (FOX Sports 1 godzina 21:30)
205 lbs.: Adam Milstead (204) vs. Mike Rodriguez (203.5)
185 lbs.: Zak Cummings (185) vs. Trevor Smith (186)
265 lbs.: Juan Adams (266) vs. Chris de la Rocha (253)

*- Walka Jessica Rose-Clark vs. Andrea Lee została odwołana, ponieważ Rose-Clark nie została dopuszczona do rywalizacji przez lekarzy





Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-12-14 18:11:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Daniel Cormier i jego potencjalne przyszłe walki

Następny temat

The Ultimate Fighter 28 Finale: dos Anjos vs Usman

WHEY premium