SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX #2 - Sonnen vs Munoz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Walka oficjalnie potwierdzona na 28 stycznia nowego roku. Myśle, że tym razem walka ni powinna sie tak szybko skończyć a i na pewno ani jeden ani drugi zawodnik w tym zestawieniu nie powinien dać nudnej walki. Obydwaj w poprzednich walkach zaprezentowali się świetnie i wydają się być w życiowej formie.

Zwycięzca pojedynku zmierzy sie z obecnym mistrzem wagi średniej Andersonem Silvą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oooo

Głos na Sonnena poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Mam nadzieje ze Munoz wygra walka napewno latwa nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak w ogóle to Munoz jest trenerem od zapasów Andersona Silvy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale bezsens, ja bym wolał zobaczyć od razu Sonnen - Anderson 2 :-/

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
annihilus to co ty byś chciał mało osób obchodzi ważne jest zachowanie pewnej logiki , ja sie ciesze z tej walki bo już myslałem że sonnen dostanie walke z silva za pajacowanie .

cieżko stawiać moim zdaniem MUNOZ bo zawsze przychodzi kreska na skakańców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Munoz wygra bo ma zapasy na podobnym poziomie, jest silny jak dzik i w odróżnieniu od Słonena ma czym p******nąć, jestem za Munozem, no i Słonena nie lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja tam bardzo lubię Munoza, ale Sonnen go na 85% zajedzie klasycznym UD...

Munoz to może i genialny zapaśnik, ale chyba to było dawno i nieprawda, a w dodatku bardzo kiepsko to przekłada ciągle na MMA, nie ma wyczucia dystansu, timingu po ciosach itd. przez co teorytycznie dużo gorsi zapaśnicy bronią jego obalenia i nawet jego samego obalają...

A Sonnen to maszyna - oczywiście Munoza prawie na pewno nie podda (Maia nawet nie miał jak) ani nie znokautuje, ale będzie standard issue 30 - 27...

Trzymam kciuki, żeby było inaczej, jakieś obalenie Marka i bitki z gęby Troella.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Munoz taki super zapaśnik, a nie tak dawno nie mógł sobie poradzić z Okamim, którym Sonnen rzucał jak chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Munoz to podobno był bardziej scrambler i ogólnie bardziej 'glebisty' zapaśnik był. Stąd problemy ze sprowadzeniem nawet dość prostych cieciów wejściem w nogi bo wolne i w ogóle.

Ale i dzięki temu jak już ktoś wejdzie w zwarcie, to go 'ma' no i z takim Maią nawet sobie poradził na glebie.

No ale jak Chael będzie chciał trzymać dystans i boksować, to zapewne Munoz nic z tym nie będzie mógł zrobić.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Będę stawiał na wszystkich przeciwników Sonnena, bez względu na szanse na papierze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 59 już w tą sobotę! Held w głównej karcie

Następny temat

Zobacz trening - Maciej "Irokez" Jewtuszko MMA Fighter walczący w UFC

WHEY premium