SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37182

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
myślę ,że wcale Shogun nie przestał kopać ze względu na kolana,tylko po prostu idzie i chce usadzić przeciwnika najlepiej w 10 sec, gdyby tak nie było to po co sprowadzał by sobie np. Glaube Feitose do treningu kopnięć?


od 0:20 napieprza kopnięcia.Czy trenowałby je gdyby sprawiały mu ból?

Te kolana bardziej przeszkadzają mu w treningu Cardio,czy pracy na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
myślę ,że wcale Shogun nie przestał kopać ze względu na kolana,tylko po prostu idzie i chce usadzić przeciwnika najlepiej w 10 sec,

Gdyby tak bylo, to by zmienial ta taktyke, widzac ze przez 5 rund nic nie daje, poza tym ze ogromnie zbiera

Nie przypominam sobie, zeby Shogun wczesniej w swojej karierze zbieral tyle na łeb co teraz

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już mówiłem, że Shogun się Rocky'ego naooglądał i za bardzo wziął sobie "its how hard you can get hit and keep moving forward" do serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Skoro kopie na treningach to znaczy że w walkach też może :D proste i logiczne :D tylko dlaczego tego nie robi... Gdybym był jego trenerem to siadł bym z nim, włączył pierwszy pojedynek z machidą, chuckiem i powiedział: patrz chłopie. Tak masz walczyć. Taki jesteś najgroźniejszy. Ewentualnie zmieniał taktyke jakby w trakcie walki ta nie wychodziła. Kazał obalać itd... Na glebie tez jakby Maurycy chciał to mógłby zdziałać więcej... Bo Jiu- Jitsu też zapewne najgorszego nie ma. To że poza Grffinem nikt go nie poddał w tylu walkach o czym świadczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Aha i z Verą pare razy kopnął o ile się nie myle to w 2 rundzie Vera nawet znalazł się na glebie po inside kicku shoguna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plakat dobry jakby jakimś cudem rozpiska dotrwała w całości do dnia 8 grudnia to szykuje się murowana gala roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dostał kopnięcie na wewnętrzną stronę uda które ścięło go z nóg. Podobnych kopnięć za dużo potem nie wyprowadził. Może 3 czy 4... Zdecydowanie za mało... Mam nadzieję że w walce ze szwedem zobacze starego dobrego Rue :D i że jedyną rzeczą którą mi zaimponuje nie będzie fakt że dostał 50 ciosów na twarz a mimo to dalej chodził i atakował gdzie połowa już by dawno się poddała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Skoro kopie na treningach to znaczy że w walkach też może :D proste i logiczne :D

Kopac w miekki worek, a w koscistego, biegnacego w Ciebie przeciwnika, to co innego

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No tak, ale z drugiej strony nie trenowałby kopnieć gdyby ich nie używał bo po chvja? Chyba, że tylko dla filmiku na youtube

Ja tam nie mam złudzeń, wygra Gustaf na punkty. Może i Maurycy go parę razy trafi, ale to wszystko.

Nie oszukujmy się, pojedynek z Verą wygrał łbem, bo obaj panowie ulokowali na głowie przeciwinika potęzne ciosy. Tylko Maurycy ma tytanowy łeb. To taki George Chuvalo mma. Żeby położyć go to trzeba w tułów, jak JJ:).





Swoją drogą Chuvalo, naprawdę był fenomenem jakich nie ma. O łbie kolesia można by magisterkę napisać- krótka szyja, masywny łeb.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No Chuvalo byl niezly, zeby takie cepy od Foremana przyjmowac to trzeba miec tytanowy leb. Co do walki Shoguna to ja nadal w niego wierze. Mam nadzieje, ze posadzi Gustafa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium