SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37173

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bullet mogłeś do zakładu jeszcze Sivera dorzucić imo pewniak zwłaszcza, że Phana sędziowie nie lubią o ile była taka opcja..
Shogun dla mnie jest najpewniejszy z tej trójki co wytypowałeś.. BJ vs. Rory dla mnie 50/50 to wszystko zależy od formy i przygotowania kondycyjnego Penna. Jeśli nie da się obalić i w 2 rundzie się nie wygazuje to ma spore szanse.. stójka i BJJ po stronie BJa. Co do Diaza to chcę jego wygranej, ale imo Benson ma więcej argumentów aby to wygrać (obym się mylił)...
OGIEŃ!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje chłodne obiektywne typy na chwile obecną:

Henderson
Gustaffson
MacDonald

Także sorry Bullet kibicować będe Shogunowi, no i Pennowi tylko dlatego że nie trawie Rory'ego, ale nie psotawił bym na nich pieniędzy ni cholery. W main evencie nie kibicuje nikomu, przede wszystkim kibicuje temu by była walka roku, niech wygra lepszy opinia o walce z pierwszej strony nadal aktualna, wydaje mi sie, że Benson wie z kim ma do czynienia, i nie da sobie narzucić tempa Diazowi. Ogólnie zwycięży ten, któremu uda sie narzucić przeciwnikowi swój styl i swoje tempo walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
Całym sercem za Shogunem i mam nadzieje że złoi szweda ;) co do main eventu nie mam faworyta,ale że Edgara oszukali w walce z bensonem to mam nadzieje ze Diaz go pociśnie ;d

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dokładnie takie typy jak Rakhu tylko, że odwrotnie.
Nie lubię Hendersona, liczę że BJ Penn da dobrą walkę i wygra, no i Shogun też bym chciał, żeby wygrał choć będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Eh mam nadzieje, ze walki beda szybko na torrentach :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
O której gala startuje? 23?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Main card o 2, jutro o 8 rano retransmisja na OS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
boje sie o Shoguna, ta roznica zasiegu :/

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kurde, czemu MC o 2??

nie żebym narzekał, świetna sprawa.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
gautan
BJ to taki ostatni samuraj w ogole,prawy czlowiek,ktory krytykuje doping,nie zbija wagi,bo to pewnie nieuczciwe jego zdaniem,moglby/powinien walczyc kategorie nizej,bo warunki ma marne,ale jako przedstawiciel dobra po prostu trenuje i przeciwstawia swoje umiejetnosci umiejetnosciom innym,bez wzgledu na to o ile sa od niego wyzsi,ciezsi,itd...jest w tej postawie cos z bohatera romantycznego <3


szczególnie jak walczył z gsp i mówił ze go zabije,prawdziwy romantyk :)

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium