SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37184

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Shogun bije mocno bo napyerdala zamachowymi, a Gustafsson nokautuje/przewraca swoich przecinwików mimo że jego ciosy są dość oszczędne... W tej chwili IMO ma na pewno jedną z lepszych technik bokserskich w wyższych wagach.

Shogun już niestety dawno nic nie pokazał jeśli chodzi o kopnięcia, a bywały wyśmienite.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tima Meansa znokautowała sauna (niby śmieszne, ale nie chciałbym być w jego skórze), zastępstwo dla Tima Meansa jest, Marcus LeVesseur, który miał walczyć na tej gali, nie wiem dziwne, bo żaden catchweight jakby o tym wiedział skoro wagę zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Andrzej no kopnięcia to chyba jego najmocniejsza, najlepsza strona. Szkoda, że już ich wcale nie używa ale to pewnie przez te kolana, wiek itp :/

Mówiłem na Gus'a sarenka, ale jak sobie obejrzałem otwarty media trening, jak napieprzał proste w te tarcze to czarno to widzę, że Shogun to wygra.. Ciężko będzie, dodać do tego, że od zawsze miał problemy z wyższymi gościami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Gustaw wyższy ale zasięg nie większy - 1cm przewagi. Co to jest niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wiesz ale wzrost robi swoje - Gustaf jest wyższy z 10 cm od Shoguna, do tego młodszy, szybszy, bardziej głodny zwycięstwa. Shogun już ma status jednej z żywych legend tego sportu, pas Pride i UFC.. Mimo wszystko nigdy go nie wolno skreślać. Cała nadzieja w nim, BJ i Diazie..

Mój kupon:


Jakby mi to siadło...

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-12-07 20:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Te zasięgi itd. z UFC są też trefne często, na przykładzie GSP to właściwie udowodnione.....

Gość ma dość zwyczajne łapy i barki, w walce też wygląda, jakby sięgał daleko.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Wo bullet niezla wygrana sie szykuje. Postawiles na moich faworytow, wiec mam nadzieje, ze Ci wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bullet na czym obstawiałeś ? Na bet at home byś miałkursik 18 i 1800 zł do zgarnięcia... Coś czuje ,że ci wejdzie

co do Shoguna i jego kopnięć. Są filmiki z przed walki pierwszej z Machidą jak robi ciężkie siady o ile się nie myle był już po 2 operacjach na kolano?Przed walką z Griffinem też robił pzysiady ze sztangą.

A przed walką z Vera trenował kopnięcia z Feitosą...Vere pare razy kopnął raz po inside kicku Vera znalazł się na glebie...

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-12-07 22:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bullet mogłeś oddać potrzebującym te 100zł, niestety nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wejdzie, wejdzie Prędzej bd najazd UFO 21 grudnia niż mi to wejdzie ale co tam, zawsze jakaś mała szansa jest.

Do tego nie zapominajcie, że ja to obstawiłem w promocji przy pierwszy obstawianiu - jak nie wejdzie to mi zwracają to 99 zł Tylko dlatego stawiałem. Jak przegram to bd 1 i ostatni raz. Jak wygram to się zobaczy, to wtedy postawię to 1400 zł całe na JDS Jestem tak pewny wygranej JDS, że bym był gotów dom postawić ale takowego jeszcze nie posiadam.

Xper obstawiałem na betclic com.

Miesiąc temu byłem pewny, że BJ zgwałci Roriego w stójce, Shogun trafi jakimś cepem Gustafa, a Diaz zaboksuje Hendersona na śmierć i zgarnie decyzję albo nawet i go podda.

Teraz to mi się całkowicie zdaje, że Rory zgwałci Penna na glebie i skończy przez TKO, Shogun się wygazuje w 2 rundzie i będzie niemiłosiernie obijany, a Diaz będzie miał tak okopywane nogi, że w końcu sam się bd kładł na glebę i przegra przez decyzje albo nawet TKO

Im bliżej gali tym więcej wątpliwości, zawsze tak mam

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-12-07 22:43:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium