SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37178

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Typować Gustafa win,to lekka przesada .Sho ma kłopoty jakieś z tym kopaniem(ciężko stwierdzić o co kaman),ale Gustaf to nie ta liga.Jak Sho nie wyjdzie z kontuzją\kondycja jak z walki z JJ,to wygra to.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wg mnie Gustaf to dużo bardziej wymagający rywal od Very. Bardzo szybki na nogach, zamęczy Shoguna bieganiem, zobaczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak Gustaffson z łatwością obije shoguna jak niektórzy twierdzą to nie skreślałbym go z Jonesem...Aleee Shogun mu naj**ie zobaczycie... NCAA Shogun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Naprawde uwazasz ze Gustaffson posadzi Jonesa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Moim zdaniem Shogun w formie jest w stanie nawiązać walkę z każdym łącznie z Jonsem. To że raz w walce z nim wyglądał jak amator o niczym nie świadczy. Moglo się na to złożyć wiele czynników- pierwsza obrona była jego pierwszą walką po kontuzji a to na pewno miało wpływ na przebieg walki i kondycje Shoguna. Po drugie w pierwszych sekundach walki dostał mocne kolano z wyskoku które mogło lekko naruszyć brazylijczyka, a po trzecie mógł po prostu zlekceważyć młodziaka i wcale się pod niego nie przygotowywać. Wiem że duzo tu domysłów i gdybania ale nie mozna tych czynników wykluczyć. Walka walce nie równa. W rewanżu mogłoby wszystko wyglądać inaczej. Dlatego jesli Mauricio wyjdzie w dobrej formie ( głównie chodzi o cardio) to Gustafsson nie będzie miał łatwo. Tak naprawdę nie wiadomo na co stać Szweda bo nie walczył z nikim z górnej półki. A jesli chodzi o styl to moim zdaniem stylowo bardzo lezy Shogunowi.

Dremor: Machida też był szybki na nogach i dużo biegał a jednak Rua dał sobie z nim radę.

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-10-04 20:24:00

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-10-04 20:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Rzeczywiście, to że wyglądał jak totalny amator przy Bonesie to zupełnie o niczym nie świadczy. Przegrał do jednej bramki i wyglądał chyba najgorzej z ostatnich przeciwników JJ. Nie wykluczam że może zaprezentować się lepiej, ale wygrywającego z Jonesem nie widzę go absolutnie. Niestety, Sho lepszy już nie będzie a ten w dvpe kopany Jones zdaje się rozwijać z walki na walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ciężko typować walki Shoguna,bo on ciągle z walki na walkę,wychodzi jakiś inny,raz nabuzowany jak z Machidą,a raz lichy jakby chory był(JJ).Ten skoczny Shogun z Pride już nie wróci chyba.Jedyny godny przeciwnik Gustaffsona z wyższej półki to T.Silva bo Vladimira i Hamill-a to nie liczę.Nie ma bata żeby to przegrał Shogun.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Shogun ma MINIMALNE szanse z Jonsem o ile Shogun może liczyć na lucky puncha/jakąś skrętówkę o tyle Gustafsson jest skazany na pożarcie. Co do walki Shogun vs. Gustaf to stawiam na Shoguna ofc. Pojedynek 3 rundowy jest na korzyść Shoguna. Z dobrym gp Szwed może wypunktować Shoguna co w głównej mierze zależy od dyspozycji Ruy. O KO/sub ze strony Alexa nie ma mowy przynajmniej wg mnie. Shogun jest bardziej kompletnym fighterem a jak już zostało powiedziane Gustafsson jeszcze nie walczył z czołówką a taki wybitny striker jak Machida z niesamowitym timingiem, pracą nóg i skracaniem dystansu został posadzony przez Shoguna to wierzę, że tak samo będzie z Gustafssonem. Kursy buków zachęcają mnie do postawienia kasy na tą walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Typować Gustafa win,to lekka przesada

Serio???

To popatrz, jakim faworytem jest gdzieniegdzie Alex - wiadomo, że kursy to coś co ma przynosić bukom kasę, a nie jakaś analiza, ale....

Ja bardzo lubię Shoguna, ale muszę napisać, że jeśli wyjdzie w takiej dyspozycji jak do Very to zostanie zmasakrowany.

Miał absolutne zero poruszania, włóczył się niezgrabnie do przodu, zbierając łokcie, low-kicki, proste, od generalnie cofającego się Very.

Przeciwko Gustafssonowi to samobójstwo.

nie wiem, na ile prawdziwe są plotki, (od Murilo np.) że Shogun ma u Didy lekko na odwal się treningi i w ogóle jest źle prowadzony, ale na pewno niestety 3 operacje kolana przed 30-tką zyebią każdemu formę i nie ma zmiłuj.


Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-10-04 21:13:54

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
To popatrz, jakim faworytem jest gdzieniegdzie Alex
To Ty nie wiesz, że często na pierwszy rzut oka, widać, że kurs oferowany przez buków zupełnie nie odzwierciedla prawdziwego prawdopodobieństwa wygranej? Ja nie obstawiam a to wiem.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium