SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37180

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
I dlatego niemal wszyscy tutaj mu kibicują.
Nate takim kretynem nie jest, choćby dlatego, że w ogóle w walce się nie podpala.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ja jestem za Rorym, BJ już raz odszedł, a teraz nagle wraca. Lubię ludzi, którzy są konsekwentni. Poza tym w pojedynkach młody, rozwijający się zawodnik kontra stary, nic już nie wnoszący(już) weteran jestem za tymi młodymi. BJ miał już swoje 5 min(nawet trochę więcej) teraz czas na innych proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Bj dawał sobie radę z Hughesem będąc takim maluchem, dlatego myślę, że i Rory nie będzie mu straszny Mam nadzieję ,że go zgwałci niemiłosiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Z Diaza to ja nie moge po prostu. Miny ma nieziemskie Shogun dobra forma, licze na KO xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
eee tam wiele jest takich co ogłasza emeryturę i potem wraca choćby Fedor, Cro Cop czy Nick Diaz po walce z Conditem..
BJ Penn w sumie powiedział argumentował to tym pamiętam po walce, że nie chce żeby jego córka ogląda go w takim stanie w jkaim był po walce z Diazem.. Skoro Rogan był na ważeniu to może będzie wraz z Goldim komentował czego bym chciał tzn i tak live na OS oglądnę, ale potem drugi raz "w oryginale"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Rory z walki na walke jest coraz lepszy podobnie jak Weidman. Idzie nowe pokolenie. BJ zostanie zgwalcony, mam nadzieje ze Shogun tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zaj**iste staredowny

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też jestem przeciwny zbijaniu wagi, zawodnicy nie powinni tak szaleć z tą wagą, rozumiem, że można zbić 5 kg, ale nie np. 12 kg, jak to robi "Bendo"!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Diazy mordy przecpane
Mam nadzieje, ze Benson go pojedzie

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To jeszcze żeby na koniec nakręcić sobie atmosferę polecam te trailery. 100 razy lepsze niż te od UFC. Nicktheface gdzieś przepadł ale inni też dają radę:








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium