SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37166

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Te pasy u zawodników mma nijak się mają do ich umiejętności niekiedy, walka wszystko zweryfikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Rozpiska praktycznie została w takiej samej postaci jak miała wyglądać od początku . Aż nie chce mi się wierzyć... To na bank będzie świetna gala. Jeśli Shogun i BJ Penn wygrają to już w ogóle będę przeszczęśliwy. I to nie z powodu wyłożonych na nich pieniędzy ale z powodu ogromnej sympatii do tych zawodników. W sumie to się wahałem żeby na nich wyłożyć kaskę bo kierowałem się właśnie wspomnianą sympatia i za dużo nie analizowałem ale posty bulletskata i StevenO przekonały mnie w pełni do końca że warto zaryzykować. Bo to że są nieziemskimi zawodnikami to wiem od dawna gdyż obejrzałem każda ich walkę. A walki Shoguna to chyba po 3 razy dlatego wiem że posiadają umiejętności żeby wygrać z każdym. Wszystko zależy od tego jak się przygotują... A liczę na to że podeszli do sprawy poważnie. WAR SHOGUN, WAR BJ !!!
a tutaj dodatek, wywiad z Ruą:




Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-12-06 20:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Penna pewny wgl nie jestem, im dłużej ta walka będzie trwała rosną szanse Rorego, żebyś się nie zdziwił jak będzie jak z Diazem, że BJ wygra I rundę a potem cardio siądzie Rory zacznie obalać, gnp, może walki nie skończy, ale decyzje zgarnie, Penn vs. MacDonald to dla mnie jedna wielka zagadka i ciągle zmieniam zdanie co do wyniku.. ale ostatecznie jeśli miałbym stawiać to BJ
Co do Shoguna zdania nie zmieniłem a ME sercem za Diazem, ale wydaje mi się, że Benson UD chociaż zapowiada się miazga




wrzucam konfe w temacie o gali

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-12-06 21:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ja co do BJ też nie jestem taki pewny. Niby jest bardzo zmotywowany i tak dalej... Ale ile takich gadek było? Pełno... Każdy gada jaki to nie jest teraz kozak i jakiej formy nie prezentuje. Ale coś każe mi wierzyć że tym razem BJ nie ściemnia. Jego fizyczne przygotowanie mówi samo za siebie... Widać że nie próżnował. Do tego doszkalał zapasy itd... Więc widać po prostu że mu zależy. Tylko czy to wystarczy na McDonalda? Bo Rory mimo młodego wieku jest naprawdę świetnym zawodnikiem. Tylko że poza Carlosem nie zmierzył się z nikim z górnej półki. A walki tej jak wszyscy wiedzą nie wygrał...

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-12-06 21:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
7 sekund by dłużej wytrzymał i by wygrał przez split decision z Conditem no, ale nie wytrzymał i przegrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Tylko że w dużej mierze jeśli dobrze pamiętam to Roremu pomagały sprowadzenia... A Carlos jeśli chodzi o defensywne zapasy to specjalistą w tej dziedzinie nie jest. BJ Penna McDonald tak łatwo nie wywróci

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-12-06 22:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jakas slaba ta konferencja :) Ciekawe, ze w przyszlym roku gala zawita do Indii ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ale BJ nie ma takiej stójki jak Condit... Więc nie wiem, czy w ogóle Rory będzie obalał w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
BJ Penn ma lepszą stójkę niż Condit. Bankowo ma lepszy boks.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245





Ah te opowiedzi Sonnena On powinien byc komikiem.

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2012-12-07 09:54:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium