SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 5: Ben Henderson vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37169

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie wiem ja tam wyjątkowo od początku tego zestawienia wierze w Penna. Do obalenia jest ciężki bardzo. Remis z Fitchem to też nie przypadek. Rory w stójce jest lata za Pennem.

Dodatkowo widzieliście foty, że się BJ nie opierdziela i ostro zasuwa już od kilku miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Widziałeś co Rory robił z Conditem? I Diazem? Co prawda Nate się mega rozwinął teraz, ale Penn nie ma szans z Rorym imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Z Conditem właśnie nie pamiętam kompletnie walki. Chyba trzeba nadrobić pierw zanim zacznę stawiać

A Shogun myślicie, że rozyebie Gustafa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ci podpowiem, że Condit cudem to wygrał, ale dostawał niemiłosiernie Co do walki Shoguna i Gustawa to zależy w jakiej formie Shogun wyjdzie. Jak w takiej jak z Verą to przej**ie to strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
E, lubię Rory'ego, ale przesadzone te opisy walk z Conditem i Diazem. Z Conditem zdobywał obalenia, ale za dużo mu z nich nie wychodziło, a z Diazem pierwsze rundy były okrutnie wyrównane, dopiero w ostatniej zaczął przewracać naleśnik.

Walka z Conditem do obejrzenia na kanale Condita na YT, ale niestety UFC jakieś zyebane te filmiki wrzuca i ledwo mi chodzą. :/

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ale ja serio mam takie przeczucie. Nie jestem jasnowidzem ale czuję w powietrzu po prostu, że Penn to wygra i się skończy hype train Rorego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja tam trzymam kciuki za Penna, z sentymentu bardziej co prawda, ale chcualbym zeby wygral.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Tez mi sie wydaje, ze Penn da rade. Z tego co widze to bardzo nie lubi Rorego i jest zmotywowany. Shogun tez powinien pokonac Gustafa o ile sie przygotuje. Postawic mozna pare zl, ale nie za duzo, bo jednak roznie bywa z tym przygotowaniem Shoguna i Penna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ziumol, cudem? Jakim cudem, dwie pierwsze wygrał Rory, ale w trzeciej zebrał niemiłosierny oklep. Ok, miał szczęście bo sędzia przerwał egzekucję na 10 sekund przed końcem walki. Wtedy byłby remis bo 10- 9; 10-9 i 8-10. Jednak nawet wtedy każdy by wiedział kto był lepszy tego dnia i że gdyby walka była dłuższa to tko/ko to kwestia czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Rory zabije Penna. Na Diaz'a fajny kurs.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Factory A.K.A. - nowy cykl dokumentalny o MMA.

Następny temat

Chael Sonnen vs Forrest Griffin na UFC 155!

WHEY premium