SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37809

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Wszyscy co go nie lubią,albo mają z nim beef,albo koledzy kogoś kto ma z nim beef,albo sami wbijając zazdroszczą przybrania suchej masy i pasów.Takie analizy to wiesz o co można roztrzaskać

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
że niby ze Spongiem to jest przykład!? więcej !? niby jakich widać, że sam walk Overeema nie oglądałeś, bo ja go znam na wylot.. serce do walki ma, bo jest fighterem i walczy na najwyższym poziomie (teraz) ale w sensie serca do walki typu, że po wp******u wraca i potem kończy rywala to takich przypadków jeszcze w karierze nie miał


Po wp******u aż ktoś się chwieje to mało kto wraca więc wychodzi na to że prawie nikt nie ma serca do walki. Ale z całą pewnością Overeem potrafi przyjmować ciosy i nie zmienia się wtedy w kotka

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie,walka ze Spongiem czy chociazby Sakim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ależ ta dyskusja jest jałowa, ja yebie, za 5 dni zawalczy to będzie można coś napisać. Ja chciałbym, zeby reem zgwałcił Browna, bo wtedy fajnie byłoby zobaczyc go z juniorem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ew. z Cainem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ewentualnie z Kongo w Bellatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1748
Steven0
@Strecho pewnie by tak było, on wgl to się zaj**iście musi czuć tzn o nikim chyba tyle dyskusji nie ma co o nim znany i kontrowersyjny i ciągle się o nim gada. Ja bym nie gadał, ale mało kto tu wie kto to Conor McGregor czy o czym innym pogadać więc temat to HW a przewodni to Overeem


Przeczytałeś na lowkingu i świrujesz znawce.
W każdym temacie wypowiadasz się jakbyś był największym fanem MMA w Polsce,obejrzałeś wszystkie walki i oceniasz obiektywnie kto ma serce do walki,a kto nie.
Też nie lubię Overeema,ale trzeba być idiotą,żeby pisać,że chłop nie ma serca do walki.

E:K***a nie ogarniam zmiany pogrubienia


Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:09:53

Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:10:23

Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:11:42

Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
trzeba być idiotą żeby wmawiać ludziom coś czego się nie powiedziało. Zawsze podkreślam, że lubię Reema, ale ja po prostu jestem obiektywny w stosunku do każdego - taki już jestem inny w tym niż większość ludzi. Lubię Reema - spoko koleś na luzie ile razy mam to powtarzać!? i że mu kibicuje. Po prostu to, że jak powiem o nim coś na minus tzn że go nie lubię!? Czyli jak Pudziana lubię mam mówić, że jest zaj**istym fighterem kompletnym!?

Co przeczytałem na lowkingu!? dobrą mmateusz w takim razie powiedz mi kto nie ma serca do walki w UFC skoro Reem ma.

aaaaa źle popatrzyłem myślałem, że to mmateusz napisał a to jakiś nowy (odziwo w tym temacie się wypowiedział) - żałuje, że odpisałem, bo to tak jakbym na wp odpisał.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-13 22:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1748
Awruk nie wierze mam oceniać kto ma serce do walki,a kto nie ma
Więc imo Pudzian nie ma serca do walki.
Hahaha jakiś nowy wybacz,ale forum przeglądałem jak Ty też nie byłeś zalogowanym użytkownikiem
Przeczytałeś na lowkingu o Mcgrego'rym

Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:21:39

Zmieniony przez - mmamiszcz w dniu 2013-08-13 22:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy w najwiekszej na swiecie organizacji MMA jest ktos bez serca do walki,zalezy kto jak rozumie te pojecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium