SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37820

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
napewno były - ja nie potrafię sobie takich szczegółów przypomnieć i podać ci teraz przykłady walk, bo z resztą częściej kopie się zewnętrzne a nie wewnętrzne leg kicki = częstsze obalanie po tym.. wewnętrznym leg kickiem wgl jest trudniej trafić i sobie nie wyobrażam żeby w ten sposób Shogun demolował noge Sonnena - imo wgl nawet nie będzie kopał - może kopnie tam dajmy na to jak będzie 5R pojedynek pare razy i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wszystko zależy od tego jak dobry jest zapaśnik a jak uderzacz, jeśli chodzi o efektywność low kicków

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Mamy nowy odcinek przed walką...
http://

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nowy trener, Walus zamieniony na Sakiego, oj spokojny teraz jestem, bedzie K.O na Browniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przecie to Mike's Gym! Lepiej Overeem nie mógł zrobić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Super, ze ich sciagnal na floryde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ostro trenuje i dużo lepiej wygląda nawet niż przed BF. Ogarnął się.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wg mnie mimo wszystko zszedł trochę z soczku, ale to się okaże na ważeniu. Ważne, że ciężko trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Każdy tutaj obecny sympatyk czy fan Aliego śledzący jego karierę wie,że to mądry , inteligentny facet...Zawsze wyciągał wnioski z porażek i błedów i wracał lepszy-wiedziałem,że nauczka z BF zrobi swoje...Zastanawiałem sie tylko,jakie zmiany wprowadził.Skupiony, cięzko trenuje,Mike jego główny trenerem,bedzie dobrze...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja zaraz się zabieram do oglądania wywiadów i kolejnego "The Reem 3.0" - a;e hype mam na tągalę aśeanaebąłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium