SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox Sports 1 - 17 sierpień 2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37816

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tylko ,że Reem wygrywał z Chuckiem,Lil Nogiem,Shogunem ,Kharitonovem itd. dopóki nie wygazował i nie dostał mocno w jape ,także raczej to nie przypadke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
A to wtedy Reem miał problemy z przygotowaniem fizycznym, poszedł w końcu po rozum do głowy i temu obecnie jest wyżej niż pozostali jego przeciwnicy, którzy potrafili z nim wygrać. Pokazał, że można, ale nie jest też bogiem mma. Wpadki zdarzały mu się nazbyt często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Chodzi mi o to , o czym już rozmawialiśmy nowkon-że Alistair źle poprowadził walkę z BF i przegrał generlnie z własnej winy...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
A tu się zgodzę, że mógł dowieźć tę wygraną. Ale z drugiej strony miał uciekać przed BF? Ja już sam nie wiem, czy naprawdę był tak zmęczony? BF to tak naprawdę żaden as wagi ciężkiej. Nie kumam tego do dziś. Może rzeczywiście był za mocno pilnowany i z racji słabej formy fizycznej po prostu wygazował się dostając potem KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Ja myslę,że powinien był zaatakować bardzo agresywnie, tym bardziej że na początku walki BF sprawiał wrażenie posranego trochę... Czy był aż tak zmęczony? Myślę,że nie az tak, tylko sie nie pilnował, moze już uznał walkę za wygrana bo wziął 2 rundy na punkty?

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dorabiacie do buty i pewności Reema jakieś dodatkowe nadinterpretacje, nie wyglądał na krańcowo zmęczonego, on ma zresztą podobny zombie mode jak Shogun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Kufa OBLEX ja od początku uważam,że oberwał przez pewność siebie i chęć osmieszania BF,a nie żedne cardio-sradio itd... Zaczęło mi się wydawać,ze tylko ja tak tu uważam, ale widze,że jednak ty też

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Nie miał formy. Za dużo lat ćwiczyłem kulturystykę, żeby nie poznać kto jak i po czym wygląda. Pewność siebie swoją drogą. Na dobrym teściu to po pierwszym strzale by wjechał w Silvę, a nie zasłaniał się w geście rozpaczy. Bo jak to można inaczej nazwać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A to widzę, że dogłębnie znasz karierę Reema jak piszesz, że on gdzieś w coś kiedyś na pełnej k***ie wchodził.
To od wielu lat metodyczny zawodnik czy to w K-1 czy MMA, on ma taki styl, tu chyba nie czas i miejsce na 3546 analizę stylu Reema.
Poziom teście to kolejny z czynników ale jakoś w 2 rundach nie mogłem dostrzec, że mu estro skoczyły i się zaraz popłacze z bezradności w narożniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
To przy wyjściu do oktagonu widać po formie. Wystarczy przyjrzeć się dobrze przede wszystkim twardości mięśni. Taki Randleman z drugiej walki z Mirko był dużo gorzej przygotowany niż do turnieju niedługo wcześniej. Przykłady można mnożyć, ale od tego zawodnicy mają sztab trenerski i lekarzy.
Overeem czy to walkach z Siergiejem, Dufee'm czy wieloma innymi był dużo bardziej agresywny i szukający KO.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening MMA w domu.

Następny temat

Pytanko MMA

WHEY premium