SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem -Kondzio i Userzy SFD-wyciskanie leżąc-trzy metody treningu

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Jeśli chodzi o moje odczucia to mi też nie pod pasowały, nie czułem sztangi zdecydowanie wolę uchwyt bez gripów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
jednym slowem słabizna:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Też próbowałem ale jakoś przy wyciskaniu się to nie spisuje.
Wypróbujemy przy treningu ramion...

A może ktoś ma inne doświadczenia z tymi fat gripami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Do domu wróciłem wczoraj około 21, niestety w drodze powrotnej pogoda była paskudna.
Energii wystarczyło mi tylko na kąpiel, po czy padłem nieprzytomny

Jeżeli chodzi o wrażenia to trening był dokładnie taki jakie lubię - typowo siłowy, z dość długim odpoczynkiem między seriami.

Dzisiaj klatka piersiowa lekko pospinana, delikatne domsy, ogólnie super odczucie.

Niestety od tych gripów bolą mnie nadgarstki, teraz już trochę mniej, ale wczoraj wieczorem było niezbyt przyjemnie. Gripy zdecydowanie nie przypadły mi do gustu, ale może to kwestia przyzwyczajenia nadgarstków.

Wyciskanie z zatrzymanej pozycji (z pasów) było świetne, oczywiście po zdjęciu gripów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
masti
Właśnie też chciałem się o to spytać...

Kobo trochę narzekał,że za małe obciążenia ale pewnie klata też go boli..




Kabo narzekał na za małe obciążenia w pierwszym ćwiczeniu, ale myślę, że atak na 140 kg z zatrzymanej pozycji trochę jednak go zmęczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2015-01-27 00:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no ja niewiem jakoś tego nie widze nadgarstki mnie tak bola że cieżko mi sie pisze na klawiaturze :P ale moze tak jak Wzorek pisze trzeba czasu i wzmocnienia nadgarstków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2015-01-27 00:53:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Zawsze podczas wyciskania je nosze :) czy to na barki czy na klatke :) po co mam je sciągać rozluzniam tylko miedzy seriami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jestem i ja, dotarłem właśnie z rodziną do Karpacza na ferie więc za chwilę odpalę full relaks

Klata boli, DOMSy są całkiem niezłe więc mimo tego, że w pierwszym ćwiczeniu za bardzo się nie spociłem to trening całościowo robotę zrobił.

Także jak ktoś będzie chciał skorzystać z wzoru treningu na masę to musi na bieżąco modyfikować obciążenia pod siebie i pod aktualną kondycję. tak żeby ostatnie powtórzenia robić ostatkiem sił a nie na relaksie

Tak jak napisałem u siebie w dzienniku szkoda, że nie było jeszcze czegoś bardziej technicznego i na sztangielkach. Może następnym razem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GP Opole 31.05.2015 - relacja od strony 13

Następny temat

Kurs instruktorski - PAS czy ECS

WHEY premium