SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cz II Trenuj z Mistrzem:Karol Małecki z Userami pakuje plecy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10067 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Druga część treningu z Karolem Małeckim-sami tego nie róbcie!!!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to była masakra, zabili nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
co to za muzyka w 26 minucie:D
Antosa latwo rozpoznac:D

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zobacz masti ile nienawiści od dzieci z youtube'a te pyzdy gdzieś tu się chowają pod nickami na forum i boją się cokolwiek napisać na youtube są anonimowi, mama obiadek pod nos też zaniesie - to ich życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10067 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Jak to sie mówi-wiele dróg prowadzi do Rzymu....

Trening ,który pokazał z Wami Karol Małecki wychodzi daleko poza ksiażkowe schematy,szkoleniowo-reklamowe filmy na yt i codzienna praktyke treningową.

Szkoda ,ze w tym temacie nikt nie pyta,przedstawia swoje watpliwości itp.Myślę ,że chetnie Karol przedstawił by swój punkt widzenia oraz ideę takiego sposobu treningu.
Wywiązałaby sie z tego bardzo ciekawa dyskusja

Co do techniki ćw-każdy pojechał tam się czegoś nauczyć,rozszerzyć wiedzę,odczuć na sobie jak taki trening działa,przekonać się jak na filmie wygląda Wasze wykonanie-wiadomo co poprawiac,na czym sie skupic a co jest właściwie indywidualna technika .


Proponuje każdemu-nagrać jakieś swoje ćw -ale nie jedna serię pokazowa,tylko wszystkie serie z cieżarami i wykonaniem dokładnie jak na treningu-każdy sie wtedy przekona jak w rzeczywistości jego technika różni sie od tej wyobrażanej.

A warto pamietać,że już sama obecność kamery wpływa na zmianę sposobu wykonania ćwiczeń..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
No nic.. Tak się trenuje plecy Poznaniu!

Gratulacje chłopaki za przejście przez to piekło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
antek098
mama obiadek pod nos też zaniesie - to ich życie.


A Ty sie z domu juz wyprowadziles?

Ja napisze, ze mi sie to w ogole nie podoba. Owszem, wiem ze to moze dzialac itd. ale rownie dobrze mozna sie pozrywac, nadwyrezyc itp. Dla kazdego co innego, w sumie pod cele dobiera sie srodki. Doslownie i w przenosni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
yes,
no popatrz, że jakoś nikt się nie pozrywał dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Z Toba rozmowa jak z dzieciakiem czasem. Doprawdy. Idac tym tokiem ja tez moge napisac ze w WL nigdy nic mi sie nie dzialo nic, a wiec innym tez nie powinno. Idz i powtorz to Szemkowi

Wracajac do meritum - moim zdaniem takie treningu nie dla swiezakow typu ja. To juz wymaga dobrej znajmosci ciala, oszukiwac to trzeba umic. Poza tym, odnosnie kontuzji, to nie zawsze jest tak, ze pstryk! i koniec. Czasem trzeba sobie na nie zapracowac, a takie szarpanie znakomicie moze zrobic robote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
i tu dochodzimy do meritum : czucie. Praca docelową grupą, a nie jak się komuś wydaję zwykłe szarpanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No tak, ale nie o to sie rozbija kwestia. Tzn. o to, ale to nie kazdy wie. Co natomiast kazdy widzi to to: Jest Karol, Mr Olympia czy jakos tak, i lata dwoch ogrow wokol niego. W kazdym razie karol jest jako autorytet. I teraz taki Hekade czy inny gimbus zobaczy i bedzie szarpal te gryfy, co zreszta widac w tescie, bez czucia wlasnie. I dochodzimy do kontuzji czy braku poprawy w najlepszym razie. Stad tez to musi byc wyraznie zaakcentowane, czy wyjasnione.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TORONTO PRO SUPERSHOW 2013

Następny temat

Mistrzostwa Swiata NAC-Cypr 2013

WHEY premium