SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem -Kondzio i Userzy SFD-wyciskanie leżąc-trzy metody treningu

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Wiadomo,bo z treningami nie miał żadnych problemów-całe koszary chodziły za Arnim i namawiały go do trenowania...:)

Jak ktoś za starszych czasów był w wojsku w Polsce-to wie jak to wyglądało w praktyce-i sprzetowo i czasowo.

Arni był w wojsku w czasach zimnej wojny-czyli okresu,gdzie wybuch wojny nuklearnej wisiał na włosku-to nie była rekreacyjna służba a Austria była bezpośrednio przy Żelaznej kurtynie.



Co do Krakowa-nie ma problemu-17 stycznia jest super trening z mistrzem świata Markiem Olejniczakiem-liczymy na Twoja relacje z tego wydarzenia.

https://www.sfd.pl/Zapraszamy_na_Training_Camp_17.01.2015_do_Krakowa!-t1056646.html

Zmieniony przez - masti w dniu 2015-01-09 07:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 187
Jakbyś widział mój uśmiech gdy przeczytałem że Olejniczak będzie w Krakowie, a następnie jak szybko znika po przeczytaniu ceny.. :D
Jeśli tylko znajdę jakieś fundusze to się z miłą chęcią pojawię ;)
Jak widziałem pana Marka na mistrzostwach Polski (przy stoisku stał) tylko jedna myśl: "O k*rwa jaka bestia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dawccio-czyli mam nadzieje ,że załapałeś o co mnie chodziło z tym Arnoldem....:)


Bo jest tak-albo się gdzieś jest,coś robi......... albo się ma same problemy....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
LiptonS
Ciekawe jakby wypadła lokalizacja Katowice-Kraków, ale nawet nie wiem, czy u nas są takie sławy w tym sporcie.


Myślę że konfrontacja na korzyść Naszych okolic....

Masti
Słaba frekwencja bo w dziale kulturystyka.....może w połaczonych działach sportów siłowych byłoby lepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
To masz Wzorek dobry pomysł-zaraz założę tam odpowiedni temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Albo zrób odnośnik do tego tematu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jeszcze 1-2 dni na zgłoszenie sie na ostatnie miejsce w programie treningowym.

Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowa koszulke w której bedzie trenował w programie-powinny niedługo juz byc gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Mimo diety nie spadek siły nie jest jakiś tragiczny
Wydaje mi się, że na potrzeby ułożenia treningu bezpiecznie będzie założyć 180kg jako 100% - to jest ciężar, który powinienem wycisnąć nawet jak będę miał słabszy dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Tak bedzie ułozone.

Ale widze ,że kabo zaczyna bić rekordy-pewnie 120 kg mozna przyjac u niego za maxa

Czekamy jescze na ostatniego uczestnika-jeżeli nikt się ie zgosi wybierzemy z aktualnych kandydatów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GP Opole 31.05.2015 - relacja od strony 13

Następny temat

Kurs instruktorski - PAS czy ECS

WHEY premium