SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs instruktorski - PAS czy ECS

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Witam, planuje zrobić kurs na instruktora kulturystyki. Jestem z Warszawy i upatrzyłem dwa ośrodki szkoleniowe.

Gdzie lepiej (większa wartość merytoryczna, większy prestiż danego dyplomu) zrobić taki kurs? Polska Akademia Sportu czy Europejskie Centrum Sportu?

Dzięki z góry! Mam nadzieje, że umieściłem temat we właściwym dziale. Pozdro.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Chyba jednak nie ten dział.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
jak chcesz mieć solidny papier to kursy PZKFITS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Tak naprawdę wszystko zależy do czego jest potrzebny taki papierek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 921
Przede wszystkim zadaj sobie pytanie kto prowadzi wykłady i jakie osiągnięcia ma wykładowca. Odpowiem Ci jedno w ECS będziesz miał niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez Piotra Głuchowskiego a w PAS-ie prowadzą wykłady jego dawni podopieczni i tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
na samej górze masz opinię uczestnika szkolenia Europejskiego https://www.sfd.pl/Szkolenie_IF_i_diety_LC__i_inne__Krk,_Wawa,_3M-t1046036-s2.html

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-12-30 21:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
faktycznie, niepowtarzalne te kursy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
no ogólnie opinie lepsze ma PAS, ale w ECS wykladowca jest Piotr Głuchowski wiec jakby nie patrzeć mocny autorytet.

Jakies osobiste doświadczenia ktoś posiada? ALbo slyszal opinie realna kogos kto uczeszczal?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5665
Bylem na kursie ecs i mam mieszane odczucia, w skrocie pan Gluchowski uznaje tylko swoje zdanie za najwlasciwsze i nic innego sie nie liczy. W dodatku nie tylko ja, ale tez inne osoby odniosly wrazenie, ze w momencie napisania testu najlepiej abysmy juz sobie poszli delikatnie mowiac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenuj z Mistrzem -Kondzio i Userzy SFD-wyciskanie leżąc-trzy metody treningu

Następny temat

Zapraszamy na Training Camp 17.01.2015 do Krakowa!

WHEY premium