SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkolenie "IF i diety LC" (i inne) - Krk, Wawa, 3M

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4512

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Ostatnie szkolenie w Rzeszowie z IF - myślałem że padnę , prowadzący wszedł na salę i pierwsze słowa jakie powiedział to to że w zasadzie to on chciałby się dowiedzieć czegoś na ten temat od nas bo sam nie ma pojęcia o tej diecie i w zasadzie to jest ona niepolecana bo nie zna zawodników którzy przygotowują się w ten sposób , a na argument że są osoby które mają spore efekty - stwierdził że nigdy nie wiadomo jakie efekty mieliby na tradycyjnej diecie - 6 posiłkowej. Po czym słuchaliśmy doświadczeń kolegi który jest na tej diecie od 2 lat - a więc słuchacz tłumaczył prowadzącemu i innym o co chodzi. Więcej dowiedziałem sie z netu . Cena szkolenia 350 zł . Firma i prowadzący - kto chce ten zgadnie - aż wstyd napisać.
Mam nadzieję że u Fatfaq-a jest nieco inaczej ... tak czy owak 350 zł poszło sie j**.ać ...
W życiu nie uczestniczyłem w bardziej żenującym szkoleniu.

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 22:15:53

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 22:16:36

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402453
poważnie z tym piszesz?

co do szkolnia z Faftaqiem to nie ma obaw, byłem tylko na jednym szkoleniu co prawda, ostatnio w Warszawie ale to co mozna powiedziec to ma mega wiedze która potrawi skutecznie przekazac,
fajnie, ciekawie prowadzi zajecia, nie nudzi, odpowiada na pytania, do tego bardzo pozytywny, sympatyczny gosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
wincol
poważnie z tym piszesz?

Mogę przejść testy prawdomówności na wariografie. Dzień wcześniej na nisko-węglowodanowych też nie było lepiej... Czytanie z czyichś opracowań i notatek , na dodatek błędami , pasowałoby chociaż przeczytać sobie wcześniej swoje ( ???) notatki - ale skoro zawodnik ze sceny myli 700 g węgli i 700g ryżu ... to ja już nie wiem oc co kaman.

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 22:22:00

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402453
nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z czegos takiego
jak mozesz napisz na pw gdzie i z kim to bylo, tak ku przestrodze na przyszlosc...

tu nie musisz sie martwic.. pelen profesjonalizm jezeli o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Ruda_29

Potwierdzam ... z zażenowaniem ... nie jestem jakoś związany z SFD - po prostu się wkopałem bo odwołano szkolenie z Fatfaq-iem z Hadesie i kolega mnie namówił na to drugie że zawodnik ... sratatata ... do dziś jestem wku.rwiony... jak sobie przypomnę , zmarnowany weekend i kasa w plecy . wolałbym kupić 2 białka... No i zero wiedzy . ZERO !

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2014-10-12 22:31:10

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
MaxMad
Ostatnie szkolenie w Rzeszowie z IF - myślałem że padnę , prowadzący wszedł na salę i pierwsze słowa jakie powiedział to to że w zasadzie to on chciałby się dowiedzieć czegoś na ten temat od nas bo sam nie ma pojęcia o tej diecie



Tak to jest jak ktoś próbuje plagiatować nasze szkoleni a z wiedzą w tym zakresie jest krucho.

Co wiedzą nasi dietetycy o tej diecie, jakie jest ich stanowisko, a także ich artykuły możecie poczytać w dziale IF na SFD

Szkoda, ze europejska firma plagiatując nasze szkolenia spaliła temat słuchaczom.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-10-13 07:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
To po wpisie kolegi Madmax nie wiem czy rzeszów nie jest już spalonym mieastem jesli chodzi o IF %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
faf masz może próbkę swoich wykładowczych zdolności na materiale filmowym? yt? chętnie zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie mam. Niestety... ale przy najbliższje okazji może nagram jak bede mieć sprzet (choć na dzis dzien pewnei nie pociesza Ce taka deklaracja )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagrodzeni w dziale AKiF

Następny temat

Zhengzhou Asia Pro 2014

WHEY premium