SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkolenie "IF i diety LC" (i inne) - Krk, Wawa, 3M

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4504

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Z racji tego, iż sezon szkoleniowy właśnei się rozpoczął, mam pytanie o zainteresowanie wśród forumwiczów szkoleniem:

- Intermittent fasting i diety niskoweglowodanowe (prawdopodobnie miasta: Wawa, Krk lub Katowice, ale jest mozliwość również szkol w innych miejscach)

Bylaby to reedycja.

W planie sa inne zagadnienia jeszcze, m.in.

- żywienie w chorobach autoimmunologicznych (np. Hashimoto, RZS, etc)
- nowoczesne metody odchudzajace (nawiązanie do IF, CC, CBL, CN)
- poradnictwo żywieniowe w pracy trenera personalnego

Jesli się okaże że któreś z w/w zagadnień jest szczególnie dla Was interesujące, mozlie ze opracuję je priorytetowo

Póki co czekam na komentarze, uwagi, opinie,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Super plan. Czekam na Trójmiasto

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Też myslę o 3M własnie, zobaczymy jak z zapleczem logistycznym i zainteresowaniem w tych obszarach będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Świetnie! :)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w Gdańsku jest solidna baza u P. Zarębskiego, zatem prestiżowa lokalizacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Witam , a Rzeszów? miało być przed akacjami , ale się nie odbyło.

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Katowice, jestem za

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Wrocław ? Myślę, że dużo osób jest z Wrocławia ;)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Rzeszów też jest brany pod uwagę, też jest tam dobra baza. Wrocek na razie nie. Ale jak zgłsi się wiele osob, to zmienię zdanię. Tarnowa także nie brałem pod uwagę, ale gdyby się okazało ze uzbiera się kilkunastu chetnych to kwestia to temat jest do ogarniecia dość szybko. Jesli są osoby o zdolnościach organizacyjnych w tej materii to proszę o kontakt przez PW - dogadamy się zapewne tak by wszyscy byli zadowoleni





Zmieniony przez - faftaq w dniu 2014-10-12 13:59:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Co do Tarnowa popytam znajomych, żeby i oni też popytali swoich, jak będą chętni odezwę sie na PW :-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagrodzeni w dziale AKiF

Następny temat

Zhengzhou Asia Pro 2014

WHEY premium