SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs instruktorski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Witam, wie ktoś może gdzie bym mógł odbyc kurs na instruktora samoobrony czy instruktora Judo? Chodzi mi glownie o rejon wielkopolski, ale i nie tylko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
PZJudo organizuje takie kursy. najlepiej sprawdź na pzjudo.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1153
Do Częstochowy kawałek drogi ale jak będzie Ci pasować to zbiera się grupa na kurs samoobrony, więcej pod linkiem :

http://www.ajd.czest.pl/index.php?idm=9&idm2=106

Uczelnia znajduje się rzut beretem od Dworca PKP, jakieś 300 m.

Jak będziesz miał pytania to pisz na [email protected], może będę w stanie pomóc bo sam będę teraz składał papiery na kurs.

Kawałek z Poznania jest ale z dworca naprawdę bliziutko więc tylko przejazd trzeba liczyć, ma to być kurs weekendowy więc jeżeli byłbyś chętny to pisz to grupa zbierze nam się szybciej a nocleg zawsze mogę zaoferować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Jestem studentem III roku Wych-Fiz, jestem na V semestrze i w tym roku koncze studia licencjackie, zwalnia mnie to jzu od czesci ogolnej? I jaka jest cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1153
Jestem w takiej samej sytuacji, normalnie trzeba mieć papierek ale z tego co rozmawiałem to właśnie w takiej sytuacji można papier donieść później i nie ma problemu, więc jesteś zwolniony, cena jak wszędzie, ogólne to koło 300-500 zł, za specjalistyczne około 800-1200 zł, u nas nie dowiadywałem się specjalnie o cenę bo nie gra to dla mnie roli bo tak czy siak idę.

Natomiast wygląda to tak że jak zbierze się grupa, około 20 osób bodajże (u nas koło 12 osób jest aktualnie z tego co słyszałem) to wtedy przez 3 miesiące w weekendy jest pierwsza część a następnie 3 miesiące następna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
systematycznie kursy instruktorskie prowadzi AWF Katowice
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść

Następny temat

problem z pachwiną

WHEY premium