SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurs instruktorski o specjalności karate shotokan we Wrocławiu

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
witam,
szukałam takich kursów znalazłam tylko część ogólną, na pewno ją zrobię już w maju, ale gdzie mam szukać części specjalistycznej karate shotokan? w google nic nie ma, tutaj raczej też nie. słyszałam, że we Wrocku jest taki kurs co 4 lata, ale gdzie? i kiedy teraz będzie? jak ktoś wie, niech pisze :) dzięki z góry :)

aaa i ile jest ważna ta część ogólna, żeby zrobić specjalistyczną? ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
A po co ci kurs instruktora karate shotokan? Nie lepiej zrobić instruktora samoobrony? Dowiesz się więcej ciekawych rzeczy a uprawnienia masz takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Bez zaliczenia części ogólnej specjalizacji nie zrobisz więc póki co możesz zacząć od niej.

Też uważam że lepsze i uniwersalne są uprawnienia na samoobronę.
Wiedzę z prowadzenia zajęć karate powinnaś też wynieść przede wszystkim z własnych treningów .

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Tytuł instruktora rekreacji nie uprawnia do prowadzenia zajęć w zakresie sportu kwalifikowanego - czyli do prowadzenia zajęć przygotowujących do startów w zawodach organizowanych przez polskie związki sportowe.

Kursy instruktorskie o specjalności karate shotokan są kursami instruktora sportu.
Kursy instruktorskie o specjalności samoobrona są kursami instruktora rekreacji.

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
No właśnie ... drobna różnica w uprawnieniach i wielka w wyniesionej z kursu wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
jeśli mówię, że interesuje mnie karate to karate a nie samoobrona. odpowiadajcie na pytania a nie szukacie zamienników ;)
chodzę na samoobronę rówznież i kiedyś na pewno też zrobię kurs.
ale większe wyzwanie i duma to być trenerem karate, ale i tak nie zrozumiecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Wyzwanie i duma to być dobrym trenerem (czegokolwiek) a nie zrobić sobie uprawnienia , to tak na marginesie.

A jeśli chodzi o kursy to może w PZK będą poinformowani odnośnie części specjalistycznej.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Trenowałem przez wiele lat karate tradycyjne i wiem o co ci chodzi... powodzenia. A powiesz w jakiej federacji/związku/organizacji jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
już sie dowiedziałam co i jak ;P dzięki :)

Roman71: karate shotokan, AZS UP Wrocław,

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
U Andrzeja Zarzyckiego? słyszałem, że jest on dobrym instruktorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
skąd go znasz? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przekrojowy

Następny temat

Ćwiczenia na worku

WHEY premium