SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ogólnorozwojowy - pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 273
Witam! W moim poście chciałbym was poprosić o pomoc drodzy forumowicze w kilku sprawach. Po pierwsze jakich efektów mogę spodziewać się po robieniu pompek w wąskim rozstawieniu rąk, czy rozbuduja one moja klatkę czy zwiększą siłe ,ponieważ na każdym forum jest cos innego na temat pompek i chciałbym żeby ktos mi to wyjasnil .Warto było by robić inne ćwiczenia?Czy rozbuduja one moja klatkę oraz czy warto było by robić inne ćwiczenia.Chciałbym was także poprosić o ćwiczenia na siłę w domu (do dyspozycji 2hantle po 4kg).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie damy rady odpowiedzieć jakie będziesz miał efekty po takich pompkach

oczywiście warto trenować całe ciało
polecam temat
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 273
Chodzi mi o to czy na KLATKĘ wystracza same pompki czy dorzucić inne ćwiczenia na KLATKE do tego?mam jeszcze jedno pytanie a raczej prośbę o ćwiczenia na siłę rąk bez ciężarów i czy pompki dają siłę czy wytrzymałosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
pompki w różnych wariantach, różny rozstaw rąk itp. jeśli chodzi o ramiona to np. pompki w podporze tyłem, podciąganie podchwytem, sprawdz co wrzucił Remik, warto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 273
Dzięki Mave mam do Ciebie jeszcze 1 pytanie czy pompki zwiększają siłę ogólną rąk czy po prostu wytrzymałosć ?z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
do pewnego stopnia sile, pozniej juz tylko wytrzymalosc, ze wzgledu na brak progresji obciazenia
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 273
Dzięki za odp.Zastanawiam się jeszcze czy pompki zwykłe na klate wystarczą co o tym sądzicie czy trzeba chodzić na siłownie żeby mieć taką wyj**a*ą klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ogólnie jak masz możliwość zapisania się na siłownie to będzie to dobry pomysł
nie ma porównania zbytnio z treningiem w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 273
A co by lepiej rozwinęło moje mięsnie calisthenica czy siłownia ogólnie to jestem chudy to co lepiej by do mnie pasowało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na strat kalistenika moze byc
pozniej jednak miesien wymaga wiekszego bodzcowania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztanga

Następny temat

Początek treningów.

WHEY premium