SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ! PLX

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4378
Elo! Potrzebował bym żeby ktos mi poradził jak ćwiczyć i co ! Chodze na siłke juz 6 miech . chodze 3 razy w tygodniu Pon Śr i Piąt ! Prosiłbym o roszpiske co i kiedy robić i jak ! BEde Wdzieczny bardzo POZDRAWIAM

ekwador

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
haha 76kg i 90 na klate to koles ma chyba ze 150cm
to ja przy 182 i 70kg biore ze 50-55 na klate to koles kur*a od ziemi nie odrosl
fajny temat do podwieszenia np: 'jak zrobic z siebie d****a' tylko zeby koles sie jeszcze pojawil bo metka juz pewnie poszla sie ****c

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
sam sobie rozpisz

www.kulturystyka.pl/atlas 

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
uUuUu widze ze pol roku poszlo w ****u, ale spoko zacznij czytac oto moja rozpiska

pon
Dzial trening

Wtorek
Dzial ODzywianie

Sr odpoczynek - dzial AK

Czwartek
super seria trening+odzywianie

Piatek
Ad

No i cykl robisz 2-4 tyg

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Poszukaj trochę na forum a coś znajdziesz. A tak z ciekawości to co robiłeś przez te 6 miesięcy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
chodził na siłkę
to prawie to samo co ćwiczył ale jak wszyscy wiemy:
PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓŻNICĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Racja... Po co zadaję głupie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4378
nie chciałem tu tępego kozaczenia bo zrobiłem przez ten czas wiecej od was, a że chce rozpiske to nei znaczy ze przez 6 miechów nic nie robiłem waze teraz 76 kg 90 na klate 250 na nogi . a napisalem to zeby mi ktos napisał co kiedy najlepiej bo ja robie lekko chaotycznie . wiec frajerzy lepiej idzcie sie z bratem w pociag pobawic bo tylko tyle umiec

ekwador

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hm przez 6 mc zrobiles wiecej niz ja w 6 lat nic tylko pogratulowac dopingu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4378
jak widze to tu chyba pomyliłem role bo to ja tobie chyba powinienem dac rozpiske a ty jak chcesz scos osiegnac to sie nie op*****laj na silce tylko cwicz ! ekspert hahahaha

ekwador

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
miszczu nauczaj mnie jestes moim idolem hehe temat do kasacji

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi

Następny temat

Ćwiczenia na mięsnie grzbietu

WHEY premium