SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon II powder

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212742

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Pompa itp ok. Ale po 3 dniach brania dizennie ok 40g, mocno mnie boalłą cały czas głowa, i nie mogłem przełykać śliny, jakby gardło mi się zwężyło (coś z gardłem). Jedyny suplement swiata który tak xle na mnei podizałął, a brałem ich masę (99% zagranicznych).

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 507
Witam wszystkich jestem tu nowy ale mam ważne pytanie bo nie wiem czy dobrze robię mam troche crea shota nitrobolon2 i troche mono i kolega powiedzial ze można to mieszac w jednym shejku i bierzemy to 30min przed treningiem i 10g nitro2 po a w dni nietreningowe nic nie bierzemy i co sądzicie o tym czy tak mozemy robic czy lepiej to rozłożyć inaczej planujemy dokupic jeszcze nitro 2 550g i cos jeszcze diete mamy wmiare dobra wiec chodzi mi tylko o opinie
i jeżeli takie mieszanie nie jest prawidłowe prosił bym o podanie jak dawkować te suplementy

Zmieniony przez - malolepa94 w dniu 2010-08-18 19:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2268
Witam. Czy jedna pucha 1100g mi starczy na porzadny cykl ? i co z tymi spadkami po cyklu ? fakty czy mity ?

=[][]====[][]= No pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
dokup do tego mono.
Jak bedzie dieta to nie bedzie spadkó = proste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
juz lepiej horse power'a zamiast tego nitrobolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
witam. mam pytanko na temat nitrobolonu. czy jeśli w swojej "karierze kultyrystycznej" szamałem już ogółem storm + cell pump, nitro 2 550g + mono i horse power + xpand to czy klepnie mnie coś nitro 2 1100g + mono? czy lepiej od razu brać się za decię? pzdr

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2010-09-05 23:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
czy jest sens robic cykl na samym nitrobolonie ? bo z tego co czytałem to boster azotu i sprawdza sie glownie przed treningiem... nie wiem czy nie lepiej kupic cell pumpa ...

czekam na odpowiedz

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
10 kg w cykl 8 tygodni :) 6 tygodni brałem nitro narazie zero spadków :) spożywałem przy treningu FBW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nick istnieje możliwość że może cie nie kopnąć , ale spróbuj i napisz potem jak podziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a czemu ma go nie klepnac? kreatyna to kreatyna, bedzie dzialac tak samo, jak ktos spodziewa sie pobudzenia na treningu to niech kupi sobie mesomorpha, nawet samo mono kopnie tak samo jak nitrobolon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - NitroBolon

Następny temat

Trec - NitroProGen

WHEY premium