SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon II powder

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212685

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 192
Chciałem zapytać, ile gram ma ta miarka w tym nitrobolonie ? Bo w sposobie uzycia pisze tam 3 porjce po 3 miarki, Proszę o odpowiedź, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jedna miarka ma 5g
Napisz jakas recejnzje jak zjesz bo od tego jest ten dzial
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101
Produkt bardzo dobry polecam na maksa!!! po silce bylem bradzo spuchniety !! i ladnie to wygladalo nawet nie co mi poszlo na rzezbe po tej kuracji polecam na maksa ten produkt a jak ktos go krytykuje widocznie nie wie jak sie cwiczy i same suplemety nie pomagaja podstawa w kulturystyce jest dobra dieta!! no i dobry trening i trzeba go dobrze wykonywac!! po tym suplemecie poszlo mi duzo w klacie i na lapce!!! nie rozumiem ludzi ktorzy to krytykuja jeden z lepszych produktow!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237
Po nitro niezle sie puchnie kiedys bralem!!a teraz znowu kupilem tym razem vip series 750g! przypominam ze do nitro dobra dieta i oczywiscie trening a po kuracji nalezy pozniej zmniejszyc obciazenie na ok. 20-30% zeby zeby efekty zostaly bo inaczej wszystko pujdzie na marne pozdro!!!
-Żołnierze NITROBOLONU walczą do oporu-

trenuj madrze a staniesz sie wielkim sk***ysynem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10798
Słaby steck lepsze efekty byłu u mnie po cp moze pompa dobra ale po cyklu mimo zmniejszenia obciazen nic nie zostało podsumowujac 5tygodni na marne nie polecam

Zyjac w swiecie magi wszystko sie wali...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Przy prawidłowym treningu, diecie i dodatkowej suplementacji efekty marne. Troche pompy na treningu a tak to lipa. warto zainwestować w cos innego np xpand'a. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Siema, nitrobolon po jakim stazu cwiczen zalecane jest ? po ilu min miesiacach najlepiej zaczac stosowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
detonator jak warto zainwestować w XPANDA, jeżeli te stacki są do siebie podobne?

według mnie to bzdura, jak ktoś ma diete i wie jak ćwiczyć to N2 przyniesie mu efekty

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
No właśnie- są podobne ale nie takie same...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - NitroBolon

Następny temat

Trec - NitroProGen

WHEY premium