SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon II powder

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212592

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
ELO MAM NITRO2 1100G, MOJE PYTANIE JEST NASTEPUJACE CZY MAM ZJESC TA CALA PUCHE NA RAZ CZY JAKOS SOBIE TO ROZDZIELIC NP NA POLOWE Z JAKAS PRZERWA MIEDZY POLUWKAMI???

konie rodza sie w bolu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
ELO MAM NITRO2 1100G, MOJE PYTANIE JEST NASTEPUJACE CZY MAM ZJESC TA CALA PUCHE NA RAZ CZY JAKOS SOBIE TO ROZDZIELIC NP NA POLOWE Z JAKAS PRZERWA MIEDZY POLUWKAMI?

konie rodza sie w bolu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a wpisz jeszcze osiem razy to samo , zjedz ją całą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28880
podziel na 2 cykle kup jeszcze do tego mono i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3053
A jak dla mnie NitroBolon II to najzwyklejsze g****!!! Co do pompy to w ogóle jej nie było mimo to że dawki były syte...efekty marne prawie wcale...ani siła ani masa... już lepsze miałem efekty podczas cyklu na zwykłym mono z olimpa ) WIĘC NIE POLECAM TEGO SUPLEMENTU!

Bez masy nie ma klasy,
Bez metki nie ma sylwetki,
A bez zastrzyku nie ma wyniku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
Najlepszy stack, bezsprzecznie. I dobrze cenowo wychodzi.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
powiedzcie mi jak wyglada pobudzenie po tym specyfiku. zle sie czuje po wszelkich pobudzaczach, redbulle tigery itd robia mi kare, to samo kawa, nienajlepiej sie tez czuje jak przegne z coca cola (np 1litr to zdecydowanie za duzo), jak wzialem kiedys porcje muscle serum od FA na treningu to bardzo zle mi sie cwiczylo i w koncu skonczylem wczesniej trening i wrocilem do domu taryfa.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
jak dla mnie rewelacja ! kolesie z siłowni mówili , że jadę na koxie bo już po rozgrzewce 2 kg hantelkiem łapałem pompe na bicu i żyły wychodził ! . Masa ładnie poszła i 20 kg na klacie ! pozdrawiam i polecam

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 684
naprawde ostra pompa aż żyły wyłażą

BO KONFIDENSTWA SIĘ NIE WYBACZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
witam. szukam jakiegos preparatu na poprawe sily i to chyba jest to , zastanawia mnie jednak czy efekt ktory osiagne zostanie czy skonczy sie razem z cyklem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - NitroBolon

Następny temat

Trec - NitroProGen

WHEY premium