SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon II powder

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212593

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 456
Ciągnę 3 tydzień na nitro + gainer + mono i powiem szczerze że efekty są ładne. Dopiero w drugim tygodniu było widać dobrą pompę, cóż jeszcze zostało trochę czasu stosowania. Wypowiem się jeszcze po cyklu :)

ćwicz dalej, nie poddawaj się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
Heh, ja planowałem cykl na równo miesiąc, ale coś czuje, że go pociągne conajmniej 6-7 tygodni :)

Jest sens na końcu cyklu zwiększac dawki? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
ja ciągne 3 tydzien nitro + mono od wczorja dorzuciałem animal pak + masse

zwiększyłem dawke mono rano i wiczór brałem po 5g teraz po 10g nie przyjmuje mi organizm nie wiem czemu.

siła jest efekty marne pompa tylko na łapie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Jak bralem tego stacka to jakos po 2-3 dniach zaczal dzialac ;] .. mialem wiecej sily na trening, pompa kozacka :P. Myslalem ze wiekszych efektow juz nie mozna uzyskac xD.. Gdy robilem na tym cykl przyrost dosc duzy lecz niestety pozniej malo z tego zostalo ;/ procz tego ze sila poszla w gore.. Ale moze kiedys sprobuje z mono lub z innym suplem

~~=pq=~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
osobiscie zaczolem test od poniedzialku tego suplementu smak wmiare efekty juz czuje zobaczymy ile da mi do konca cyklu

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Siema! Kupiłem Nitrobolon II i od poniedziałku zaczynam brać. Prosiłbym osobe ogarniętą o napisanie jak najlepiej go brać gdyż czytając te 27 stron już mi się wszystko w głowie pomieszało ;/ Trenuje 4 razy w tyg w tym 2 razy aeroby. Czekam na odpowiedz. Elo!

Jagiellonia Białystok!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
kupiłem nitro 1100 gr orange +mono z treca z tauryna i dextroza . Do tego mam bcca z SNI , bialeczko z Universala i carbo z Treca . Dziś zaczynam cykl . Napisze w czasie cyklu lub po swoją opinię ! pozdro

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Zdecydowanie polecam 4cm w łapie mowi samo za siebie,brałem z cretine monohydrate mega caps 1250 to ranno nadczczo przed treningiem nitrobolon i po oczywiście + dieta winiki zadowalające,teraz jestem w trakcie hp + dieta i nie ma juz tego samego.więc zdecydowanie nitrobolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Nitrobolon najlepszy na swiecie... bralem shock+storm lipa po nitro tak jak wyzej 4cm w lapce szlo... samopoczucie boskie ... smak po 3 tygodniach robi sie tak ochydny ale czego sie nie robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1197
brałem nie dawno to nitro z gluta treca t6 i do tego dietka białkowa baba trwała prawie 6 tygodni treningi miałem katujące i powiem szczerze efektów duzych nie miałem 1 ceta tylko przywaliłem rok temu brałem vaulta tez stak i efekty miałem o wiele lepsze

każdy rozstęp to postęp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - NitroBolon

Następny temat

Trec - NitroProGen

WHEY premium