SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Puge to tak nie dziala jak myslisz. Podanie do sluzby w policji oraz inne dokumenty mozesz skladac caly czas. Nie wiem jak to jest w innych komendach ale w stolecznej dokumenty od kandydatow przyjmuja we wtorki i w czwartki. Potem czekasz na informacje o spotkaniu inforamycjnym, potem TWO i TSF itd. Jesli zdazysz sie wyrobic z tym wszystkim przed naborem to masz szanse dostac sie na szkólke a jesli nie to czekasz na nastepny. Reasumujac - dokumenty mozna zlozyc w kazdej chwili i trzeba czekac na poszczegolne postepowania rekrutacyjne. Moze troche zagmatwalem ale mam nadzieje ze łapiesz o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i retrutacja trwa niekiedy 10 miesiecy a czasem nawet rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
Wie ktoś czy ankieta jest ważna przez jakiś okres czasu ? trzeba ją od nowa składać po iluś miesiącach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Aha..Myślałem,że to nie aż taki 'długoterminowe"/No nic,czas zacząć pisać te podania itp.

@EDIT

Gdy piszę w podaniu,że staram się o przyjecie do Komendy Wojewódzkiej (bo tam muszę gdy moje miasto nie jest stolica woj.)po przejściu testów itp,dostaniu się do szkółki,zadnia jej )wracam do Komendy Wojewódzkiej jako Policjant czy mogę sobie wybrać gdzie chcę iść?np.do rodzinnego miasta?Bo słyszałem 2 różne opinie.


edit 2.

Co do życiorysu,może być on napisany na zwykłej kartce w kratkę czy nie?;d
Zmieniony przez - Puge w dniu 2011-07-17 10:46:07

Zmieniony przez - Puge w dniu 2011-07-17 10:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i tak pierwsze 3 lata spedzisz w prewencji przeważnie w KWP

życiorys pisz na kartce a4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
ukonezka z tego co się orientuje to ankieta jest ważna chyba 3-mce. Ale pewności nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
No wiem,że a 4,ale może być to w linie tj.podaniowa?Czy musi być czysta?Niby dziwne pytanie,no ale jak coś już robić to dobrze.Wydaje mi sie,że nie ma to różnicy,ale moge sie mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie przejmuj sie tym, pisz w kratke bo juz piszesz ten zyciorys 3 godziny :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Nie wiem ile trwa teraz rekrutacja w poszczególnych PKW, ale jakieś pół roku temu w KWP rekrutacja trwała nawet do 1,5roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Hej,
możecie mi powiedzieć które sekcje wypełnią się w ABO? Słyszałem, że zależy to od KWP, chodzi mi konkretnie o KSP - czy to części IV, czy wszystkie oprócz VII?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium