SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Dziekuje za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
MandM92
Lau
Hej. Orientuje sie moze ktos jak przebiegaja dokladnie badania lekarskie w warszawie? chodzi mi o szczegoly typu czy lekarze sa upierdliwi i moga usadzic kandydata np za wade wzroku -2 jak max jest -3? czy to sa jakies ploty. Czasami czytam, ze sa mili czasami, ze to chamy. Sam juz nie wiem co myslec i czy robic sobie badania sprawdzajace cholesterol etc wczesniej czy isc na zywiol. I czy moge np zrobic sobie badania u siebie w miescie (nie jestem z wawy) i pokazac je lekarzowi, ktory wypelnia moj formularz? czy to on osobiscie musi zrobic takie samo badanie po raz drugi jesli zrobilem je na wlasna reke. Dzieki z gory za informacje i pozdrawiam :)


Badania na własną rękę nic ci nie dają. Daruj je sobie.

Co do lekarzy to na Wołoskiej bywało różnie zależy od lekarza. Najwięcej problemów robi neurolog - krzywa przegroda nosowa (dużo ludzi odpada) ale facet miły. No a zmorą jest pani okulistka wredna stara baba która upierdziela dużo ludzi za brak stereopsji. Jak się nie uda to odwołanie u próbuj ;) Badania jeszcze rok temu były na Rakowieckiej i na Wołoskiej. Jednak wiem że teraz okresowe dla funkcjonariuszy w służbie zostały przeniesione na ul Nowowiejską czy dla potencjalnych rekrutów też? Nie wiem:)

Co do psychologów to Multiselect sprawdza predyspozycję do pracy w policji natomiast test psychologiczny w pzp to jest test w rodzaju tych co się zdaje przy uzyskaniu pozwolenia na broń. Więc ja to interpretowałem tak: MS - predyspozycje do pracy, test w PZP pozwolenie na broń w służbie. Oba trzeba zdać ;)

MaxPod
a poradziłeś sobie z panię psycholog w MSWiA? Bo z własnego doświadczenia wiem, ze ona jest najbardziej upierdliwa tam.


Pani psycholog to tylko dodatek. Najważniejszy jest test to on daje obraz psychologowi który na podstawie jego wyników rozmawia o twoich najmocniejszych i najsłabszych stronach i podczas rozmowy możesz jedynie poprawić lub pogorszyć swój wynik. Jeśli test zawaliłeś na maksa to już i rozmowa nie pomoże lecz w przeciwną stronę działa inaczej. Jeśli test świetnie a w rozmowie uzna że d**** kompletny to do widzenia;D

Co do rzetelności testów różne opinie są ja na razie miałem robione 3 czy 4 i uważam że działają i są obiektywne. ;)

Zmieniony przez - MandM92 w dniu 2013-04-10 01:16:03

Nie sa robione obiektywnie, za przykład moge podać doświadczenie osobiste z mojego zeszłorocznego testu w PZP. W skład testu wchodzi test na IQ, który jest na dodatkowej książeczce, powinno być chyba 15min na rozwiązanie tego, jeden chłopak dostał na to z 30 min, po 20 dłubał w nosie, a mi Pani psycholog zabrała książeczkę po mniej niż 10 minutach, nawet nie zdążyłem przejrzeć całej. Test chyba wypadł mi słabo, zostałem skierowany do psychiatry, u niego 4 standardowe pytania: czy mieszkam z rodzicami, gdzie parcuję, czy mam blizny tatuaże i czy czuję się zdrowy psychicznie. Psychiatra zamiast próbować rozwiać teze psycholog albo mnie pogrążyć, po 4 pytaniach wysyła do psycholog, która wręcza orzeczenie o niedojrzałości emocjonalnej. Śmieszne jest to, że ta psycholog znana z tego się robi. U mnie odpadło w taki sposób około 15 osób, u kolegi 25, a u 3 75. Jak na podstawie 4 pytań, można określić dojrzałość emocjonalną ? W tym roku znowu będę próbował, liczę na inny skład komisji w PZP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
No z tym że lekarze mają swoje humorki to się zgadzam. Sam sposób wykonania testu może nie być taki jak należy. Mówić obiektywne chodziło mi o wynik prawidłowo wykonanego testu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
A jest może jakiś zapaśnik wśród nas, który orientuję się jak laryngolog patrzy na kalafiory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
w karcie jest podpunkt 15 1)Zniekształcenie małżowiny usznej 2)Brak bądź znaczny niedorozwój lub znaczne
zniekształcenie jednej lub obu małżowin usznych bez równoczesnego upośledzenia słuchu.

Wiec zależy od uznania lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
Witajcie czy ktos z was ma na tym weekendzie testy sprawnosciowe w katowicach?

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
Nie wiem jak patrzy ale znam ludzi którzy mimo "kalafiorów" się dostali:)

Zmieniony przez - MandM92 w dniu 2013-04-13 16:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
To dobrze, bo mój jest w fazie rozkwitu. Żeby nie było offtopu, orientuje się ktoś może gdzie proces rekrutacji jest szybszy? KWP Radom czy KSP Warszawa? Mam za sobą rekrutację do KWP Radom i trwało to ponad rok, zamierzam podchodzić znowu i zastanawiam się czy w KSP nie będzie szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
KSP Warszawa. Szybszy i dużo łatwiej się dostać więcej miejsc. Jednak jeden i największy minus każdy rekrut po szkole trafia do OPP - a tam się czas zatrzymał ZOMOza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
Witam. W tamtym roku zacząłem rekrutacje do Policji. Wysłali mnie do Poznania na jakieś spotkanie informacyjne. Przydzielili mi jakiegoś 'opiekuna'. Następnie wyznaczono mi termin na testy sprawnościowe i testy wiedzy. Pech chciał, że wylądowałem w szpitalu i nie mogłem się stawić na testy. Nie poinformowałem też, że się nie stawię. Gdzie się teraz udać abym mógł kontynuować rekrutację (o ile to jeszcze możliwe)?

Morsik :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium