SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Już lepiej rudą na myszach... ZDROWIA !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
@ Fans propozycja ciekawa, ale nie lubię Zresztą wszystko ma swoją przyczynę i chyba wiem skąd ten głód, ale o tym niżej.

@ Ilona nie tylko fajne, ale też pomagają ustabilizować łopatkę, podobne zadanie domowe dostałam wczoraj od fizjo

@ Shadow cały problem polega na tym, że ja nie umiem odpoczywać Łatwiej mi zrobić trening niż go odpuścić. Jak mam dnt to nie wiem co ze sobą zrobic i dziwnie się czuję To już chyba choroba. Wiem, że regeneracja jest ważna, ale tyle dni wolnego mnie przeraża

@Garp dzięki Czytałam wczoraj trochę o interwałach i rytmach wg Danielsa, bardzo to ciekawe i fajne, ale trzeba by chyba biegać codziennie, żeby wszystkie elementy uwzględnić w planie. Zresztą konkretnego planu nie ma sensu teraz realizować, bo zaraz zaczyna się sezon.

@ Jsdolan dziękuje. Czekolady jednak nie było (no dobra, nie w takiej ilości - kilka kostek 70%), ale była pizza No tak za mną chodziła, że musiałam zrobić. I jak tu robić redukcję

@ Panteon dzięki.

Ogólnie jest już trochę lepiej, przynajmniej siły wróciły. Gardło boli, w nocy nie mogłam przez to spać. Kaszel dusi, poza tym ok. Nosi mnie, żeby dziś pobiegać. Najlepiej byłoby jeszcze dziś odpuścić, a jutro zrobić lekki trening, ale jutro nie mam jak i nie wiem co zrobię
Poszły wczoraj saszetki na przeziębienie, do tego wśród suplementów IHS mam Iron Tadd z dużą dawką witaminy C, więc liczę na to, że szybko przejdzie

Wczoraj wizyta u fizjo. Plecy trochę pospinane, najszerszy muszę rozciągać bo mi ciągnie i destabilizuje łopatke, a przez to boli bark. Po wczorajszych torturach dziś daje górze odpocząć. Muszę rozciągać górę i zwiększać zakres ruchu. Do tego mam robić podobne ćwiczenie jak na wrzuconym filmiku, tylko nie w zwisie, nogi maja być oparte o podłogę i sam ruch łopatek. Najlepiej było by wzmocnić tak plecy, żeby wszelkie zwisy nie były na samych rękach Dużo pracy mnie czeka.

Co do tego głodu i ochoty na czekoladę - dawno już tak nie miałam, nawet podczas babskich dni. Ciągnęło mnie do wszystkiego, co miało czekoladę, wszelkie cukierki czy batony. A w nocy śniły mi się batoniki Przy okazji wyszło w nocy, skąd ten napad na czekoladę... takie skurcze łapały mnie w łydkach, że nie mogłam nóg wyprostować Ostatni raz miałam tak w ciąży Brakuje magnezu, pewnie też potasu, dlatego dorzucę coś do suplementacji.

Jak wspomniałam wyżej, głodna byłam, chodziła za mną pizza i czekolada, więc sobie zrobiłam, niestety nie w wersji fit I tak wygląda ograniczanie sera żółtego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No to narobiłaś Obejrzałem te zdjęcia pizzy i naszły mnie smaki . Jutro wolne to chyba sobie zapodam . A żółty ser ma dużo białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Kilka dni temu też doszedłem do wniosku, że przy zwisie należy jednak napinać plecy a nie pozwalać ciężarowi ciała wyrywać łopatki i ramiona ze stawu barkowego! Rozciąganie musi mieć swoje granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
No to nas obie na czekoladę wczoraj brało. Tylko Ty się broniłaś dzielnie, a ja się poddałam (bez żalu zresztą)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Viki
@ Fans propozycja ciekawa, ale nie lubię



Wiesz, to lekarstwo, więc lubienie/nielubienie nie ma nic do rzeczy

Moja żona też wczoraj pizzę zrobiła, bo syn chciał. On zjadł pół kawałka, a resztę - wiadomo, że głównie tato..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73549
Z tą czekoladą to chyba jakiś front bo za mną taak chodziła we wtorek :0
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
To oczekuj frontu pizzowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73549
z pizza byłby mniejszy problem :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Widzisz! Front już nadchodzi!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg Jezoo

Następny temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg kabo9

WHEY premium