SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Viki chylę czoła przed Twoim kółkiem . Myślę że to tylko kwestia niedługiego czasu i ze stójki tez będziesz spokojnie robić . Dwa pierwsze ćwiczenia tez mnie zaciekawiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma jednego elementu, trening musimy rozpatrywać jako całość. Owszem jakieś inne rzeczy mogą mieć wpływ, np. dieta, suplementy itp.Też na to trzeba zwracać uwagę. Bez siły biegowej słabo to widzę ( tak dla zobrazowania jak biegałem to wychodziło 20-25 km skipów miesięcznie)i nie uważam żeby to było, za dużo. Jak czas masz ograniczony, to tym bardziej mniejsza objętość i troszkę intensywniej (rytmy, interwały, tempa)Wydaje mi się, że taki trening w Twojej dyscyplinie byłby lepszy i mniej by kolidował z robieniem siły i dynamiki góry ciała.Wytrzymałość długodystansowa nie idzie w parze z siłą i mocą. Dlatego uważam że nie można kłaść nacisku ani na super siłę, ani na wielką wytrzymałość.




Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-20 19:58:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
@Jsdolan do Ciebie mi jeszcze sporo brakuje w kółku ze stójki, ale będę próbować Coraz więcej osób "zarażasz" tym ćwiczeniem
@ Garp 20-25km Dla mnie to dużo. W tych biegach to nic nie idzie ze sobą w parze No nic, coś pomyślę.



21.02 środa
Dzień 9

DNT

Serce podpowiada, żeby biegać, a rozsądek - odpocząć. Samopoczucie nadal kiepskie Osłabienie, w gardle drapie, nos zatkany a do tego kaszel jak u gruźlika Dlatego dziś odpoczynek i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Trzeba szybko dojść do siebie, bo w niedziele biegnę treningowo 8km (bieg ku Rogatemu Ranczu)
Wieczorem wybieram sie do fizjo, dawno nie byłam.

Po wczorajszym treningu mam mega zakwasy w plecach, łapach i brzuchu Częściowo to pewnie kółko, a częściowo ćwiczenia z gumą. Raz, że na dużą ilość powtórzeń, a dwa - skupiłam się mocno na pilnowaniu łopatek. Widziałam ciekawy film w temacie o podciąganiu i SW, wrzucam linka, żeby mi się nie zgubił. Zainteresował mnie, ponieważ fizjo ciągle mi przypomina o obniżaniu łopatek, co stabilizuje barki (a ja mam z tym problem). Ćwiczeń z filmiku nie zrobię, ale na samym ruchu będę się skupiać na treningu i zobaczymy, co to da






Wspominałam ostatnio też o tym, że nie czuję głodu... no to wczoraj dla odmiany miałam ochotę wciągnąć cała zawartość lodówki Kolacji to nawet nie poczułam, że zjadłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
no to wczoraj dla odmiany miałam ochotę wciągnąć cała zawartość lodówki Kolacji to nawet nie poczułam, że zjadłam.


ja tak mam na kacu - dziura w brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ja tak mam zwykle codziennie A szczególnie po ciężkim treningu czy bieganiu. Dziś od rana to samo... zjadłabym wielką pizzę albo z 5 czekolad to może by przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli odwrotnie. W takim wypadku zalecam 3 rude na myszach z lodem kazdego wieczoru



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2/21/2018 1:45:29 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Strasznie fajne te ćwiczenia na podciąganie, muszę spróbować !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Jak jesteś chora to trening nie ma sensu. Tylko obciąża organizm, nic nie poprawia. Odpuść :) Może nawet do samego biegu :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki zdrowiej.

ps. A siły biegowej wystarczy 3-4% ogólnej obiętości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Zdrowiej dziewczyno . Jak Cie to ma uleczyć to zjadaj te 5 czekolad, potem wybiegasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg Jezoo

Następny temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg kabo9

WHEY premium