SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Universal Nutrition, MASA - by Bartwal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Spoko, sam po sobie widzę, że masa nie idzie tak dobrze jakbym chciał :) Przy takim wzroście trzeba chyba naprawdę nabić kilogramów, aby efekty były widoczne. Więc głowa do góry, widocznie musisz jeść i jeść, a masa będzie szła :) Co do siły to ładnie :)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
bebolek
A ja cię pocieszę :)
Co prawda pozowanie leży (ale to jest kwestia do nauczenia na długie długie lata), ale najważniejsze że jest progres chociażby i siłowy, dodatkowo poszerzyłeś swoją wiedzę i umiejętności.

Nie wiem czego tu się ludzie spodziewali że w 8 tygodni zrobisz z siebie byka jak w tych reklamach w telewizji? Gdyby to była redukcja to w ten czas progress byłby widoczny, lecz na masie potrzeba całego sezonu żeby dostrzec różnice (przed/po masą).
Sam brałem udział w podobnym teście i wiem że w tak krótki czas nie można osiągnąć wielkiej zmiany a zwłaszcza żeby ją dostrzec na zdjęciach i przy słabym pozowaniu. Ponadto ty sięgasz głową chmur i ciężko wychwycić taką zmianę jak u chłopaków 160-170cm, u ciebie potrzeba lat masowania żeby wyglądać jak osoba ćwicząca

Uważam też że fajnie zostało zrobione to, iż suplementy dostała osoba początkująca której one naprawdę coś pomogą, a nie kulturysta który prędzej by pasował do testu SAA niż gainera.


Dzięki wielkie za szczere słowa krytyki i pocieszenia :) Pozowanie postaram się ćwiczyć częściej, może 2 razy w miesiącu lub chociażby raz, żeby te pozy podstawowe mieć "znośnie" opanowane.

Mamy takie samo zdanie co do redukcji - jest łatwiej ale chyba mniej przyjemnie, bo kocham jeść ^^ I kolejna racja, mając 170cm to 3kg byłyby widoczne spokojnie i mając moje 89 przy takim wzroście, to byłbym tym bykiem. Dlatego planuje masę robić do około 100 lub więcej kg, bo teraz widzę że wcześniej nie będzie widać efektów.

Gainer bardzo fajnie pomógł w diecie i regeneracji, z mlekiem pity aby jeszcze podbić kaloryczność. Szkoda, że nie czekoladowy ^^

PS: mam nadzieje, że czytaliście moją opinie o suplach i zainteresowani wyciągną wnioski czy zainwestować w UNIVERSAL'a :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Lucky555
Spoko, sam po sobie widzę, że masa nie idzie tak dobrze jakbym chciał :) Przy takim wzroście trzeba chyba naprawdę nabić kilogramów, aby efekty były widoczne. Więc głowa do góry, widocznie musisz jeść i jeść, a masa będzie szła :) Co do siły to ładnie :)


Dzięki Lucky! :)
Największy banan na mordzie był u mnie jak dałem radę z 95kg w Martwym Ciągu. Byłem wypoczęty po weekendzie, przyjąłem pozycję do MC, na maxa spięte łopatki i dynamiczny ruch do góry trzymając plecy proste! I poszło :) Ale 100kg nie drgnęło z ziemi już hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No mnie zaciekawił ten produkt PM
Pozowanie raz w miesiącu
Ja się cały czas napinam przed lustrem Przed kąpielą, po kąpieli, przy myciu zębów, w ciągu dnia i kiedy tylko mam ochotę, jak ścielę łóżko to tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
kotlet95
No mnie zaciekawił ten produkt PM
Pozowanie raz w miesiącu
Ja się cały czas napinam przed lustrem Przed kąpielą, po kąpieli, przy myciu zębów, w ciągu dnia i kiedy tylko mam ochotę, jak ścielę łóżko to tak samo


Ja jako osoba, która brała już kiedyś jakieś suple na spanie to wiem, że nie wszystko działało na mnie ale akurat Animal PM był jednym z bardziej efektywnych produktów. Trudno porównywać wszystkie, bo mój tryb życia się zmienił ale uważam, że jak będzie mnie na niego stać to włączę go do mojej suplementacji na dłuższą chwilę :)

Hahahaha W pozowaniu miałem na myśli takie pozowanie do zdjęć, żeby porównać sylwetkę i "jakość" pozowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Dobranoc Panowie i Panie (jeśli jakieś tu są) :) Jutro odpowiem na resztę komentarzy, jeśli się pojawią! Narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 306
A ja dodam, że z siłą wyszedłeś na + i w każdej partii widać lekką poprawę, co do masy i wzrostu sam mam 191 i ważę 87, od stycznia przytyłem 7 kg i dopiero po tych 7 kg zauważyłem poprawę (na szczęście to nie był tłuszczy, fat o 1% wzrósł) co do masówki polecam masować do 95 i zrobić przegląd formy jak wyjdzie na + jedź do 100 i wtedy redukuj ;)

Zapraszam na mój dziennik, ekto :D
http://www.sfd.pl/[DT]_Veron-t1072638.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17385
Lap soga za calosc, wielkiej roznicy nie widac ale wiadomo czasu nie duzo.
Jak wygladalo Twoje BTW w tych 4k kalorii ?
Nie poddawaj sie kolego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Napiszę tak jak już ktoś wspomniał. W 8 tygodni nie zrobi się formy życiowej. Na to potrzeba lat. Ja z kolei widzę poprawę w łapach, nogi też masywniejsze. Przy Twoim wzroście taki przyrost wagi jest słabo zauważalny, dlatego ciśnij dalej z tematem i będzie elegancko.

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Mam nadzieje, że każdy zrozumie to, że nie dążyłem za magicznym przyrostem rzędu 8kg w ciągu 2 miesięcy, żeby zamiast 15%bf (z obliczeń mi wyszło, że mam teraz 15.71%, zapomniałem wpisać do tabelki) mieć 20% i zrobić świnomasę :)

Veron97 - taki jest plan, jak dojadę do 90 to pewnie zero różnicy będzie ale przy 95 zobaczymy na czym stoję i poradzę się Was na forum co dalej :)

althetic - B: 200g, TW, to zależy, najpierw dużo węgli wpadało ale nie byłem praktycznie w stanie trzymać takiej masówki i skończyło się na tym, że T: 120-150g a reszta to węgle. :)

Frycekz - nie zamierzam się opierdzielać, szczególnie gdy "w zasięgu ręki" mam 100g na płaskiej ^^ A tak bardziej serio, to nie ma mowy o zaprzestaniu ćwiczenia i od poniedziałku startuje z przerobionym trochę planem, który będę starał się dogadać z Wami, bo mam pewną koncepcję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - godne polecenia? Budżetowa opcja

Następny temat

Przeterminowana kreta

WHEY premium