SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Universal Nutrition, MASA - by Bartwal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Dziękuje wszystkim za 10000 odwiedzin w moim dzienniku treningowym! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Moja propozycja odnośnie dalszego rozwoju:
https://www.sfd.pl/[DT]_Bartwal-t1055070-s23.html#post5

Komentarze odnośnie jej na moim dzienniku treningowym w dziale Junior, komentarze odnośnie testu UNIVERSAL NUTRITION proszę tutaj.

Z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Rozumiem, że to był test z suplami sponsorowanymi? Bo jakbyś miał sam wybierać to daj spokój z suplami, zwłaszcza "luksusowe" dodatki jak animal PM czy mix aminokwasów. Dobra micha i duży ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Eltoro_KrK
Rozumiem, że to był test z suplami sponsorowanymi? Bo jakbyś miał sam wybierać to daj spokój z suplami, zwłaszcza "luksusowe" dodatki jak animal PM czy mix aminokwasów. Dobra micha i duży ciężar.


Tak, to był test sponsorowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578631
test wyglądał bardzo dobrze pod każdym względem a efektów BRAK!
moim zdaniem zły trening złe ciężary... ja na takiej misce bez supli bym przytył z 4 kg pozdro

train hard go pro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Ja przytyłem 3.5kg :) Ale jak już inni pisali, nie widać tego po mnie tak, bo mam 188cm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
tolekhehe
test wyglądał bardzo dobrze pod każdym względem a efektów BRAK!
moim zdaniem zły trening złe ciężary... ja na takiej misce bez supli bym przytył z 4 kg pozdro


Ja bym przytył nawet 20, i powiedz mi co ci te 4kg da w 8 tygodni? Co to będzie? Cyfry są ważne czy kompozycja ciała?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
bebolek
tolekhehe
test wyglądał bardzo dobrze pod każdym względem a efektów BRAK!
moim zdaniem zły trening złe ciężary... ja na takiej misce bez supli bym przytył z 4 kg pozdro


Ja bym przytył nawet 20, i powiedz mi co ci te 4kg da w 8 tygodni? Co to będzie? Cyfry są ważne czy kompozycja ciała?


Dzięki bardzo :) Bebolek potwierdza moje słowa: masa ale nie świniomasa :) Right?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Gratuluję ukończenia testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
czikita007
Gratuluję ukończenia testu


Dzięki dzięki strongwomenko ^^ twoje 80kg w MC jest dla mnie czymś "WOW"! Gratulacje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - godne polecenia? Budżetowa opcja

Następny temat

Przeterminowana kreta

WHEY premium