SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Universal Nutrition, MASA - by Bartwal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
no-dachi
Jeśli Ci nie szkoda to możesz zrobić omleta z samych białek jaj, żółtko jaja klasy L ma coś koło 5g tłuszczu, zrób sobie czy to na słodko czy na wytrawnie ;)

Będę tu zaglądał, powodzenia. Trzymam kciuki ;)

Zmieniony przez - no-dachi w dniu 2015-02-19 11:13:37


Jakoś nie szkoda ale wiem, że w tym tłuszczu są dobre wartości odżywcze i nie chciałbym tak z nich rezygnować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory za ostatni temat, nie ogarnąłem że nie skończyłeś w takim razie jeszcze raz tutaj, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Cezary0Negative
Sory za ostatni temat, nie ogarnąłem że nie skończyłeś w takim razie jeszcze raz tutaj, powodzenia!

Nie ma sprawy, nie chowam urazy :) Wpadaj - będą ciekawe wpisy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263193
To i ja sie wpisze...

już od początku widać, że podchodzisz do całego testu bardzo sumiennie, także oby zapał nie opadł i życze jak najlepszych efektów!

będe zaglądał

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
K_PS
To i ja sie wpisze...

już od początku widać, że podchodzisz do całego testu bardzo sumiennie, także oby zapał nie opadł i życze jak najlepszych efektów!

będe zaglądał


Jak już pisałem najbardziej się boje weekendów gdy wracam do domu :) ale tak to powinno być wszystko pięknie! Nawet dziewczyna trochę pomaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku zawsze pomagają Teraz moją muszę pilnować, czy waży mięcho zanim wrzuca na patelnie, bo potem koloryzuje i zawyża czasami o 80 gram ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Cezary0Negative
Na początku zawsze pomagają Teraz moją muszę pilnować, czy waży mięcho zanim wrzuca na patelnie, bo potem koloryzuje i zawyża czasami o 80 gram ..


Moja to jak na razie mnie wyśmiała z tym ważeniem wszystkiego... Ciężko będzie z nią haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17385
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
althetic
Animal PM , jakie pierwsze odczucia ?

Na samym początku napisałem chyba (nie jestem pewien), że przez pierwsze 2 tygodnie nie stosuje ale później całą paczkę zjem zgodnie z zaleceniami na niej :) Wole używać systematycznie przez miesiac a nie z urywkami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - godne polecenia? Budżetowa opcja

Następny temat

Przeterminowana kreta

WHEY premium