SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Universal Nutrition, MASA - by Bartwal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578631
dobrze to wszystko wygląda, oby tak dalej! miło się śledzi taki test :)!

train hard go pro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
tolekhehe
dobrze to wszystko wygląda, oby tak dalej! miło się śledzi taki test :)!


Cieszę się, że się podoba! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17385
Malo miesa troche w ciagu dnia , nie lepiej bylo by wiecej go wrzucic ? Czy to ze wzgledu na koszta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
althetic
Malo miesa troche w ciagu dnia , nie lepiej bylo by wiecej go wrzucic ? Czy to ze wzgledu na koszta?


To zależy od dnia :) teraz ostatnio nie miałem chcicy na mięcho i jakoś inaczej sobie radziłem ale już jutro będzie dobra chińszczyzna z warzywkami bez fixów więc "w miarę" zdrowo. Na pewno fotki będą! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1172
Jeśli można, trochę z innej beczki ile wychodzi dziennie twoja dieta, chodzi mi o kwotę. Natomiast jeśli uważasz to pytanie za nie stosowne to je olej ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
no-dachi
Jeśli można, trochę z innej beczki ile wychodzi dziennie twoja dieta, chodzi mi o kwotę. Natomiast jeśli uważasz to pytanie za nie stosowne to je olej ;D


Ooo :) Ciekawe pytanie. Jeśli można, to postaram się odpowiedzieć jutro. Dziś już nie mam siły na liczenie rachunków i szacowanie ale postaram się zrobić to w miarę dokładnie. Pasuje?

PS: czemu no-dachi wybrałeś jako nick? Osobiście wakizashi jest ciekawsze wg mnie - mniejsze i poręczniejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1172
Może być ;)
Nick wybrałem taki, a nie inny bo swego czasu byłem zajarany "bleach'em" zarówno mangą jak i amine, troszkę wzorując nick na broni bohaterów serii ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
no-dachi
Może być ;)
Nick wybrałem taki, a nie inny bo swego czasu byłem zajarany "bleach'em" zarówno mangą jak i amine, troszkę wzorując nick na broni bohaterów serii ;D


No to spoko :) Fajnie, że jest ktoś podobnym zainteresowaniem :)
Ostatni chapter miazga! haha

Dobranoc wszystkim, jutro trening i wpisy ładne!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1172
Ja zatrzymałem się w momencie kiedy Zaraki zabił Unahone i miał poznać imię swojej katany lecz miałem przerwę, później chciałem wrócić i zacząć od tamtego momentu czytać lecz nie mogę znaleźć a na manga.lib gdzie czytałem wcześniej jest tylko 20 ostatnich bodajże ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dopiero zauważyłem test Wypiski ładne, nie to co u mnie
Ciśnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - godne polecenia? Budżetowa opcja

Następny temat

Przeterminowana kreta

WHEY premium