SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Rywalizacja NATURE'S BEST - MASA: Głodziu vs PePoNeNt (pods.str.57)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
Gratuluję obu testerom, świetny test.
Dla mnie zwyciężył głodziu, pomimo, że to była masa to nawet krata się pojawiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Maniek, to oczywiste ze sylwetka przed testem wizualnie prezentowala sie lepiej, ale zeby cos osiagnac (mozliwie jak najszybciej), trzeba poswiecic jakosc na koszt robienia masy- ale sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawe- masa rzadzi sie swoimi prawami.
Ja nie mam czasu na bawienie sie w przyrosty rzedu 500 g. przez miesiac, bo mam zamiar wyjsc na jesieni w Zabrzu- a tam jak nie ma zawodnikow slabych, lub nawet srednich- wychodzi cala polska elita w tym sporcie- m.in. A.Maszewski, R.Slodkiewicz, A.Adamski, nie wspominajac o aktualnych mistrzach Polski i swiata
Tak czy siak uwazam, ze na to co przyszlo mi podczas tego cyklu zachowalem w miare dobra jakosc sylwetki- nie zatluscilem sie az nadto, prawde mowiac to wydaje mi sie, ze mam taki poziom zatluszczenia, ze przez kolejne 6 tyg. moglbym zrobic forme startowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
witam, dziekuje za komentarze, potężny zastrzyk dodatkowej motywacji :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Gratuluje wyników obu testerom.

Głodziu- bardzo dobra poprawa. Góra ładnie się prezentuje, teraz tylko nogi dotyra i kompletny zawodnik ;) trzeba przyznać że nogi i tak zrobiły duży postęp wizualny w porównaniu z początkiem testu
Gratulacje

pepo- Sylwetka kozak, pełna harmonia. Klata, brzuch ,barki, tric/bic ogólnie cała góra stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest kawał dobrego mięsa. Nogi ładnie ruszyły.

Gratulacje

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
gratulacje.

jako że w nazwie testu figuruje MASA, a nie rekompozycja, to imo Głodziu zwyciężył .

Pepo sylwetka oczywiście kozak, i niewątpliwie poprawiłeś te partie o których tu przedmówcy wspomnieli.

Głodziu zmiany widzę wszędzie.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
masz racje Glodziu :)
jeszcze raz gratki dla obu testerow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Również przyczyniam się do gratulacji.
Jestem pełen uznania dla Głodzia i Pepa za wytrwałość.

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-06-03 00:18:14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
Witam,

Głodziu czy ty przypakdiem nie pozowałeś do zdjęć do najnowszego KIFa w artykule, w którym prezentowane sa zalecane przez Doriana ćwicznie na najszersze grzbietu? Jak nie Ty to masz sobowtóra:)

PRESES :D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Gratki Panowie ładnie poszło , ale dla mnie Głodziu pociągnął lepiej. Ładnie ramiona i klata do przodu i bf tez niczego sobie .Pepo jak zawsze sylwetka nienaganna

oczywiście po sogu jeśli wejdą

Zmieniony przez - mr_acid w dniu 2008-06-03 22:23:45

"Mess with the best die like the rest"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska małego zestawu

Następny temat

Dobry spalacz!!!Proszę o pomoc! [SOGI]

WHEY premium