SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Rywalizacja NATURE'S BEST - MASA: Głodziu vs PePoNeNt (pods.str.57)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
gratuluję świetnych sylwetek, oczywiście sogi rozdane (chyba że nie weszły )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
A czemu nie napisano (zawsz episali) Kto na zdjęciach? Wogole to graty.

Test super profi, testerzy zaje****, obydwaj panowie dali z siebie wszystko jak dla mnie remis. Fajnie ze Tobie głodziu przy takich wymiarach jeszce wszytsko tlyko an suplach idzie :O:O. Masz chyba super geny do tego sportu. Pzdr

PRESES :D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
tylko na suplach





fajne testy

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
macie panowie po sogu bo widac, ze nie proznowaliscie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie się też wydaje, że większy postęp u Głodzia, ale PePo ma sylwetkę MASAKRA. Chciałbym być taki sam, tylko trochę mniejszy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
No podczas testu Głodziu chyba korzystał tylko z odzywek Nature`s Best no a i tka mu poslzo wiec heh zadziwilo mnie to:) Pepo forma fest....moje marzenie ale moze byc troche mniejsze:P:)

PRESES :D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
wszystko kwestia diety i podejscia do tematu- takie ilosci jedzenia, ktore w siebie pakowalem nie jednemu wyszlyby uszami , a trening zabilby intensywnoscia .
Ale mam pewien cel i chce go osiagnac.
Moim zdaniem kazdy bez wyjatku moze miec atletyczny wyglad, ale musi to byc okupione ciezka praca i dobrze zbilansowana dieta, a co poniektorym z trudem przychodzi trening, a jesli nie, to micha ostro kuleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
Święte słowa Głodziu...praktycznie wszysyc zapominają o diecie mysląc że jak kupia sobie od razu full zestaw odzywek i beda "cos tam" cwiczyc to utrosna. a ze tak powiem g**** prawda, tyle z echyba wszysyc na tym forum o tym wiedzą. A ile Głodziu chciałbys miec w bicu naujwiecej czy juz osiągnąłes swoj cel?:P

PRESES :D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
heh, nie interesuje mnie pulap obwodu reki, w tej chwili najbardziej interesuja mnie nogi, bo one powinny gonic sylwetke.
btw. robie sobie tydzien przerwy od treningu i opychania sie weglami- w tym tygodniu robie sobie cos na wzor TKD i o dziwo na nogach zaczely wychodzic zyly, mysle ze troche wody zeszlo.

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2008-06-04 21:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Panowie, rewelacyjny test i świetne wyniki Was obu

Gratuluję, widać, że daliście z siebie wszystko

Macie zupełnie inne sylwetki, obie bardzo dobre, wypracowane, ale jednak trudno je porównać i co za tym idzie, wybrać zwycięzcę rywalizacji

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-06-04 21:33:22

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska małego zestawu

Następny temat

Dobry spalacz!!!Proszę o pomoc! [SOGI]

WHEY premium