SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Rywalizacja NATURE'S BEST - MASA: Głodziu vs PePoNeNt (pods.str.57)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22977
Za***iście panowie!

Pepo, na moje oko widać poprawę w plecach i barkach, szkoda, że nogi nie zrobiły takiego postępu. Współczuję tej choroby, bo to jednak zawsze trochę rozbija.

Głodziu, wzrost w kilogramach konkretny, a jednak bf jakby trochę niższy - przynajmniej brzuch wygląda lepiej niż na pierwszych fotkach. Widać, że Cię poszerzyło i pogrubiło.

Jakbym miał głosować na zwycięzcę, to oddałbym głos na Głodzia. Mimo to, gratulacja dla obu zawodników, fajny test!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
masakryczny test widac postepy ładnie brzuch głodziu ci sie zmasował oczywiscie sogi do obojga najlepszy test jaki chyba był na tym forum klasa i szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Test byl za***isty i obaj testerzy niezawiedlizreszta widac nazdjeciach przed i po brawo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
fajnie

yo.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Pepo powiem tak zdjecie nr 3 i 4 dla mnie bomba pieknie sie to prezentuje w ogole inna klatka wedlug mnie taka bardziej masywna fajne barki no podziwiam za wkład w to wszystko...

Głodziu powiem tak co jak co ale reke to masz pier :D dalej nie musze mowic na zdjeciu bokiem wyglada prze ogromnie jeszcze przy twoim wzroscie niszczy ładny progres również podziwiam :)

i gratuluje obu kulturystą :D profesjonalnego podejscia

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
glodziu lapa przeogromna fotka klata luzem jest kozak, brzuch chociaz ze wiecej w pasie jakos ladniej wyglada ;]

pepo jak mozesz wrzuc fote klata luzem ;], ogolnie za***ista sylwetka ;] (glodziu jak dlamnie az za mocno ale to tylko moje zdanie ) ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Z tego co piszecie obaj jesteście zadowoleni czego gratuluje najbardziej. W obu sylwetkach widać zmiany, powodzenia w dalszym dążeniu do celu.

Test prowadzony super, były filmiki, foty... relacja godna uwagi jednym słowem. Ogromny + za całość.


Gratuluje też modom dobrego wyboru testerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szkoda testu
sledzilem na bierzaco

glodziu mega kon
Pepo na zdjeciach w pozie klatka bokiem i bicepsy przodem konkretnie

u obu widac postepy , b. fajny test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
obaj pokazaliście klase!!
głodziu przy twojej sylwetce nie widać tych różnic w cm!! i fotki robione w różnej odległości były!! ale prgress jest !

Pepo sylwetka super, widać te uzylenie na udach szczególnie i na ramionach!! super!! szkoda ze ten wirus wpadł i kontuzja przeszkodziła bo byłoby jeszcze lepiej!!

dla mnie Pepo zwyciężył, moze za to tylko ze jego sylwetka bardziej mi sie podoba!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Glodziu- golym okiem widac poprawe lydki i gory klatki

Bardzo podobaly mi sie Twoje filmiku z treningu

Pepo - czytam sobie 0,3 kg + i usmiech pojawil sie na mojej twarzy, ale gdy zobaczylem foto.... masakra

Barki odrazu widac poprawe, plecy tez. Sylwetka taka jakby pelniejsza i nabita. Super postep, gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska małego zestawu

Następny temat

Dobry spalacz!!!Proszę o pomoc! [SOGI]

WHEY premium