SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Rywalizacja NATURE'S BEST - MASA: Głodziu vs PePoNeNt (pods.str.57)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Cały czas obserwuje i czekam z niecerpliwościa na efekt koncowy, dawac ostro , nie ma opierdzielania sie tylko jeść, spać i trenować.
pozdr i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
zycze Pepowi jak najwiekszych przyrostow, ale szczerze to rywalizacje traktuje drugoplanowo
Bo chyba tak naprawde nie chodzi tu o konkurowanie ze soba, ale pokazanie systematycznosci, wytrwalosci, samodyscypliny i udokomuntowaniu tego na forum.
Tak zeby dac przyklad jak to wszystko powinno wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
dokładnie, dobrze prawi - polać mu
tak czy siak , na koniec mini glosowanie , i wybor zwyciezcy nastapi - takie sa zasady, jednak podejscie mi sie bardzo podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Ja kibicuje Pep'owi i mam nadzieje ze to On wygra na podsumowaniu

Glodziu z tego co pamietam to planujesz start na jesienii ? Mozna wiedziec gdzie ?

p.s. Sledze z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Spoko, wiem że każdy z Was da z siebie wszystko i nie jest ważne kto teoretycznie na końcu wygra.
Ale zawsze fajnie trochę "podbić bębenek" nakręcając atmosferę i trochę Was zmotywować, no nie ?

Zmieniony przez - premium w dniu 2008-05-12 12:17:20

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jeszcze sie nie znalazł taki co by głodziowi nosa przytarł

i nie znajdzie sie szybko :)
ja rywalizacje traktuje bardzo powaznie ale mam nadzieje ze nie strace wiele w waszych oczach jak glodziu wygra... czego mu życze :D

wrocilem z treningu, wlasnie wsunalem posilek i zapijam gainerem, bo m GŁODNY :)
zaraz wychodze na basen. ruszamy z formą, sypią sie iskry :D
po tygodniu ktory uwazam za stracony teraz ciesze sie dobrym samopoczuciem i mam wielką wolę walki. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Pepo jak nie wygrasz to nie wracaj do dzialu supli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
ja tez za chwile lece na trening klaty
serie z duza iloscia powt. i drop seriami
waga dzsiaj ciut wieksza niz ostatnio, nie wiem co sie stalo, byc moze zaczyna sie powoli retencja wody po kreatynie, albo przy poprzednim wazeniu bylem bardziej odwodniony, cholera wie.
dzis: 103,9 kg
zaczyna mi sie podobac 4-cyfrowa liczba na wadze
jeszcze bic: 49 z malym haczykiem

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2008-05-12 17:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
a miałeś się nie mierzyć...

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415










nietypowa kolacyjka, jako ze jestem po baseniku i mam glod :D
250g twarogu mielonego z 1/3 cebuli plus szczypiorek posiekane i doprawione sola i pieprzem.
2marchewki i pare lyzek masla orzechowego sante.
za duzo dalem cebuli i chyba przesolilem ten twarozek ale mimo wszystko dobry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska małego zestawu

Następny temat

Dobry spalacz!!!Proszę o pomoc! [SOGI]

WHEY premium