SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Hades w hiszpani od dzis jest dostepna Maskra 2 takze testuj.... to moze kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Witam
niebawem wypiska z wczoraj...
co do trenowania siły... jade mocnym planem obciążajacym stawy, scięgna bardzo mocno.. także czuje przetyrenowanie z tego wzgledu zmieniam trening.. na 3 dniowy split.. z piorytetami biceps tył barków.. i mocno bede wyciskał...
Bede robił na osobnej sesji treningowej nogi.. zeby je konkret dojechać ilością serii conajmniej 20...
Dziekuje ojan za odwiedziny teraz moge powiedziec ze test ma jakas historyczna chwile...
napewno nie zawiode wuchty którego dogonic musze w wyciskaniu, by moc startowac w zawodach obok własnie jego uścisnąc mu dłoń bo dla mnie wielki to człowiek, i nie chodzi tu tylko o wymiary..
Narodził sie nowy problem z kolanem lewym dawniej tez bolacym mdosc powaznie...
W zime siła pełna para bo w lato doskwiera strasznie upał....

Ale powie ja sam nie potrafie trenować małymi cięzarami wiec bez obaw...
Na koniec testu w seriach chce ciskać conajmniej 150kgx5 także to moj plan minimum

bywajcie
pozdro Kub$on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
elegancko !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
powodzenia chłopie, daj z siebie wszystko

Zmieniony przez - koks127 w dniu 2009-06-06 21:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bracie przy obecnym tempie rozwoju siły to za miesiąc już będziesz więcej ciskał niż ja .

Czekam na wspólny start w zawodach WL to będzie szyn

Szkoda, że kolano dokucza. Wiem co to znaczy, może lepiej uderz do ortopedy? Lepiej jak najszybciej zdiagnozować i wyleczyć aniżeli szukać ćwiczeń , w których nie będziesz czuł bólu. Nie powielaj mojego błędu.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808



Wypiska nr 14 5.06.2009


-wiosłowanie nachwyt w opadzie50x12 80x10 100x10 110x10 120x10 130x10
-suwnica nogi7s głeboko w dół koncowy ciezar 320kgx8 ruchów
-prostowanie na wahaczustały ciezar 3s po 15
-podciaganie nachwyt ciezar ciała x12 x10 x10 x10 x10
-biceps młotki19,5x15 22,5x15 25,5x12
-biceps na bramie stojac3s max pompa
-młoty na przedramie4s

i poszedłem do domu

zmieniam trening na 3 dniowy, mam nadzieje ze lepsza regeneracja wpłynie na dobre efekty...
co do uwagi z kolanem pojde do lekarza po sesji..
wtedy bedzie wicej czasu na wypiski treningi i dla siebie... a test jeszcze potrwa i jestem mysli ze nie powinienem jechac maxa jak czuje bombe bo moge przetrenowanie zlapac i beda spadki same..
takze z głowa trzeba to wszytsko uczynic....
po ułozniu plany dam tutaj i prosze o analize jego bica, wuchte, mietkiego, senego, russa, m29 tych panow w szczególnosci

mietki ocen po tym foto czy nie ma trica




razemz planem cwiczen dam bonusowa wypiske

moj cel na koniec testu to wazyc 105kg ciskać w seriach na cyce 150x5 na luzie
i w łapie mieć 46 bez pompy <yes>






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
moc jest, oby tak dalej

łapa konkretnie już wygląda.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w tej pozie Twoja sylwetka zawsze dosyc 'surowo' wygladała, czy to minus?kwestia indywidualna, jak dla mnie kawał chłopa, ale z drugiej str troche szlifu może i by sie przydało..

tric jest, ale to inne pozy by trzeba żeby wyeksponowac, przy tej klatka bokiem, jakbys wyprostował to też lepiej byłby widoczny

-młoty na przedramie 4s-to je uginanie na przedramie tylko młotkowym??

btw

z wiosła też daj film kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
jestem w trakcie ukladania nowego planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
siła jest konkretna

tak trzymaj przyjacielu i plan układaj rozsądnie żeby coś nie pokrzyżowało testu

trzymam kciuki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium